T. Balžekas perka „Žurnalų leidybos grupės“ pagrindinį verslą | Diena.lt

T. BALŽEKAS PERKA „ŽURNALŲ LEIDYBOS GRUPĖS“ PAGRINDINĮ VERSLĄ

  • 1

Buvęs naujienų portalo 15min.lt ir naujienų agentūros BNS vadovas Tomas Balžekas per savo valdomą įmonę „Media bitės“ perka pagrindinį „Žurnalų leidybos grupės“ (ŽLG) verslą - žurnalų leidybą ir internetinių portalų administravimą.

ŽLG nuo 2013 metų valdo Nyderlanduose registruotas fondas „Stichting Administratiekantoor Kemplake“. T. Balžekas BNS teigė, kad sandori tikimasi užbaigti iki rugsėjo pabaigos, jo suma - neatskleidžiama.

„Perkame verslą. Matome perspektyvą jame. Iš pradžių norime pabaigti sandorį, o tada tik jau kalbėti apie tai, ką mes norime padaryti“, - kalbėjo T. Balžekas.

Rugsėjį ŽLG ir „Media bitės“ pasirašė verslo perleidimo ketinimų protokolą. „Media bitės“ taip pat įsigis 40 proc. antrinės ŽLG įmonės „Medipresa“, vykdančios periodinių leidinių ir knygų distribuciją. Tuo metu „Vertikali medija“, valdanti transporto skelbimų portalą „Autogidas“ ir nekilnojamojo turto skelbimų portalą „DomoPlius“, ir toliau lieka ŽLG nuosavybe.

„Naujieji mūsų žurnalų ir portalų valdytojai turi didelę patirtį žiniasklaidos versle, tad tikime, kad jie sklandžiai perims leidybos tradicijas, išlaikys aukštą kokybės lygį ir reputaciją, kurie jau beveik tris dešimtmečius yra ŽLG verslo kertiniai akmenys. Jie pratęs pradėtą verslo modernizavimą, kuris būtinas nuolat besikeičiančioje žiniasklaidos rinkoje“, - pranešime spaudai teigė ŽLG valdybos pirmininkas Cameronas G. Greavesas.

Grupė yra vien iš žurnalų leidybos lyderių Lietuvoje. Grupė leidžia žurnalus „Žmonės“, „Žmonės. Legendos“, „Virtuvės paslaptys,“ „Gyvenk sveikiau“ bei „Laimos stilius“.  Grupei priklauso tinklapiai www.e-leidiniai.lt, www.žmonės.lt, www.ji24.lt, www.elaima.lt, www.shopspy.lt.

Žurnalų leidybos grupė praėjusiais metais gavo 7,994 mln. eurų konsoliduotų pajamų - 19,7 proc. daugiau nei 2015 metais, kai įmonių grupės apyvarta buvo 6,68 mln. eurų. Bendrovės konsoliduotas grynasis pelnas per metus sumažėjo 46,1 proc. iki 320,3 tūkst. eurų.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

užtat

aš jau "Žmonių" žurnalo nebeperku, nes visa ten šmėžuojanti (ir sau reklamą užsiperkanti) chebrytė jau senų seniausiai visais pjūviais aprašyta. O dalis jos "atsiskleidžia" per kriminalines kronikas, kurias žurnalas "Žmonės" kukliai nutyli...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS