Dėl ESO darbų neveikia šviesoforai vienoje judriausių sostinės sankryžų (papildyta) | Diena.lt

DĖL ESO DARBŲ NEVEIKIA ŠVIESOFORAI VIENOJE JUDRIAUSIŲ SOSTINĖS SANKRYŽŲ (PAPILDYTA)

Dėl bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) atliekamų darbų Kareivių - Kalvarijų gatvių sankryžoje Vilniuje neveikia šviesoforai.

Kaip BNS informavo savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ Miesto eismo organizavimo departamento vadovas Aleksejus Apanovičius, eismui reguliuoti vienoje judriausių sostinės sankryžų bus pasitelkta policija.

„Šviesoforai neveikia dėl ESO vykdomų elektros tvarkymo darbų. Kreipėmės į ESO, kad jie kuo greičiau atstatytų elektros tiekimą objektui ir būtų užtikrintas šviesoforinis transporto reguliavimas. Tai yra viena opiausių sankryžų Vilniaus mieste, dėl to dedame visas pastangas, kreipėmės ir į policiją pagalbos, kad pareguliuotų eismą - laukiame, kol atvyks“, - sakė A.Apanovičius.

ESO atstovai BNS informavo, kad sankryžoje atliekami elektros tinklo modernizavimo darbai siekiant padidinti jo patikimumą, darbus ketinama baigti apie vidurdienį. Dėl neveikiančių šviesoforų aplinkinėse gatvėse susiformavo transporto spūstys.

Tuo metu pirmadienio popietę kurį laiką neveikė šviesoforai judrioje Saltoniškių - Narbuto gatvių sankryžoje. Pasak A. Apanovičiaus, šviesoforai buvo išsijungę taip pat dėl elektros tiekimo sutrikimų.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Feliksas

O kodėl nuotrauka ne į temą?Nuotraukoj Kostitucijos-Kalvarijų sankryža,tekstas apie Kareivių-Kalvarijų šviesoforus.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS