Kitų metų pradžioje prasidės Vilniaus oro uosto terminalo remontas | Diena.lt

KITŲ METŲ PRADŽIOJE PRASIDĖS VILNIAUS ORO UOSTO TERMINALO REMONTAS

  • 2

Dėl orlaivių tako rekonstrukcijos neveikiantis tarptautinis Vilniaus oro uostas į normalias vėžes turėtų grįžti rugpjūčio 18-ąją, tačiau rugsėjį bus paskelbti naujos pertvarkos - šįkart terminalo - planai, rašo „Lietuvos rytas“. Pasak Vilniaus oro uosto direktoriaus Olafo Martenso, terminalo remontas užtruks 3-4 metus.

„Šie darbai sudėtingi, jų nespėtume padaryti per mėnesį. Jie bus pradėti kitų metų pradžioje ir baigti 2020 metais. Mes turime iš esmės pertvarkyti visą išvykimo terminalą iki pat aviacinės patikros zonos. Įrengsime naujus patikros - punktus, pertvarkysime vadinamąją steriliąją zoną, komercinę prekybos zoną, padidinsime laukiamųjų salių plotą, atnaujinsime pasų kontrolės postus, padidinsime jų skaičių. Tam reikia kelerių metų“, - kalbėjo Vilniaus oro uosto vadovas.

Remonto darbai Vilniaus oro uoste vyko ir prieš dešimtmetį - 2007 metais atidarytas keleivių terminalas, kuriame atskirti iš Šengeno ir ne Šengeno šalių atvykstantys keleiviai.

BNS primena, kad liepos viduryje dėl kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos daugiau nei mėnesiui buvo uždarytas Vilniaus oro uostas. Dauguma aviakompanijų dalį savo skrydžių perkėlė į Kauno oro uostą .

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Padaras

Vien terminala jau atremontavo, nei devyni nei desimt. Su lagaminais turi tris ratus sukti tusciu labirintu. Ne terminalas , bet nesusipratimas

dėdė

yra kauno oro uostas,ko čia taip pergyvenat

SUSIJUSIOS NAUJIENOS