Šaltą dieną vilniečiams nuotaiką praskaidrino šildanti staigmena | Diena.lt

ŠALTĄ DIENĄ VILNIEČIAMS NUOTAIKĄ PRASKAIDRINO ŠILDANTI STAIGMENA

  • 0

Šį šaltą penktadienį viešojo transporto keleiviams nuotaiką praskaidrino maloni ir šildanti staigmena.

Skirtingose sostinės autobusų ir troleibusų stotelėse laukiantys vilniečiai buvo vaišinami garuojančia „Lipton“ arbata, kurią dalino viešojo transporto kontrolieriai. Tai jau septintus metus Vilniaus miesto savivaldybės ir įmonės „Susisiekimo paslaugos“ organizuojama akcija.

„Kiekvieną žiemą viešuoju transportu keliaujančius vilniečius ir miesto svečius kviečiame pasimėgauti puodeliu karštos arbatos. Ši jau gražia tradicija tapusi iniciatyva šaltą dieną padeda miestiečiams sušilti, o mes sulaukiame draugiškų šypsenų ir pozityvių emocijų, kurios sušildo ne ką mažiau. Organizuojame ir daugiau akcijų, kurių metu viešojo transporto kontrolieriai maloniai stebina keleivius, todėl labai džiaugiamės, jog jos tampa tradicinėmis, laukiamomis, o vilniečiai tai pastebi ir vertina“, – sako Vaidotas Meškauskas, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Bendrųjų reikalų departamento vadovas, vykdantis direktoriaus funkcijas.

Viešojo transporto keleiviai karšta arbata šį rytą nuo 9.00 val. buvo vaišinami Klinikų ir Europos aikštės (link Žirmūnų), nuo 11.30 val. – T. Narbuto ir Baltupių, o nuo 15.30 val. galės mėgautis Jeruzalės ir Europos aikštės (link Pilaitės) stotelėse. Jos pasirinktos kaip vienos tų, kuriose fiksuojami didžiausi keleivių srautai.

Pirmą kartą arbatos dalinimo akcija įvyko 2012 m. žiemą, sostinę sukausčius rekordiniams šalčiams. Ir vėliau ji organizuota šalčiausiomis žiemos dienomis, o pernai keleiviai arbata vaišinosi Šv. Valentino dieną, kuri taip pat buvo itin šalta.

GALERIJA

  • Šaltą dieną vilniečiams nuotaiką praskaidrino šildanti staigmena
  • Šaltą dieną vilniečiams nuotaiką praskaidrino šildanti staigmena
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS