Šokas sportininkams ir policijai: uždaromas Belmonto žirgynas | Diena.lt

ŠOKAS SPORTININKAMS IR POLICIJAI: UŽDAROMAS BELMONTO ŽIRGYNAS

  • 6

Sostinės Belmonto žirgynas tapo gardžiu kąsneliu verslininkams ir skaičiuoja paskutines gyvavimo dienas.

Raitosios policijos rinktinės žirgai savo garduose bebus vos dvi savaites. Didžiausias šokas sportinius žirgus čia laikantiems penkiakovininkams, nes tokių arklidžių ir maniežo nei Vilniaus mieste, nei rajone nėra, informuoja LNK žinios.

Policijos profsąjungos tai įvardiją kaip akivaizdų raitosios policijos naikinimą bei valdininkų korupcinį sandorį.

Žinia, kad Belmonto žirgynas bus uždarytas, trenkė kaip perkūnas iš giedro dangaus. Policijos profsąjungos pirmininkė Roma Katinienė įtaria, kad už to kažkas slypi. Nes žirgynas, anot jos, buvo dirbtinai niokojamas, parodant, kad jis nuostolingai dirba.

Vilniaus policijos vadas Saulius Gagas aiškina, kad policija nesugeba išlaikyti žirgyno ir jo apleistų pastatų, todėl raitąjį būrį tenka kelti kitur.

Būtent Belmonto žirgyne turėjo atsirasti jungtinis policijos sporto kompleksas, bet planai subliūško. 

Į itin patrauklią Vilniaus vietą vis taikėsi verslininkai, matyt, šį kartą nusitaikė rimtai ir privatizuos auksinį miesto gabaliuką.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Maša

Įdomu būtų sužinoti tų verslininkų pavardes. Ir kodėl neatsirado norinčių vystyti ten sporto komplekso? Kas toje vietoje bus? Ar vėl pigūs kotedžai ir visuomenei uždari iš...dėjusių turčių rajonai? Vardan ko naikinama ir kas numatoma?

> "dvi medalio pusės"

Klasika!!! Revoliucija ryja savo vaikus.

dvi medalio pusės

Iš vienos pusės - ar būtina policijai turėti žirgyną tokioje gražioje, atokioje ir ramioje vietoje, kur žemės kaina aukšta? Iš kitos pusės - ar labai sudėtinga buvo pirma pastatyti policijai naują žirgyną ne tokioje patrauklioje miesto vietoje ir tik tada jį iškeldinti? Bet man gaila tik penkiakovininkų, nes policija ne kartą ir ne du stodavo korumpuotų valdžiažmogių pusėn prieš visuomenę. Todėl ko norėjo, tą ir gavo. O ko policija tikėjosi, tiesą sakant?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS