Vilniaus Kaziuko mugė keičia organizatorių | Diena.lt

VILNIAUS KAZIUKO MUGĖ KEIČIA ORGANIZATORIŲ

  • 3

2019 metų kovo pradžioje rengiamą Vilniaus Kaziuko mugę organizuos nauja bendrovė –  konkursą laimėjusi „Concept Events & Media“.

„Būsimo mugės organizatoriaus pasiūlyta kaina prekybininkams už šventės plotus yra logiška ir užtikrina, kad jokios papildomos oficialios ar neoficialios rinkliavos nebus renkamos“, – pranešime spaudai sakė sostinės savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis.

Pasak įmonės vadovės Vaivos Jozaitytės, bendrovės ketina mugės rengimą modernizuoti, todėl vietas prekybai parduos internetu, per specialiai mugei sukurtą sistemą.

„Tokiu būdu prekybos vietų įsigijimas taps skaidriu, aiškiu, paprastu, kas ir buvo mūsų pagrindinė siekiamybė teikiant pasiūlymą savivaldybei”, – pranešime spaudai sakė V. Jozaitytė.

Sutartis su bendrove bus pasirašyta su galimybe pratęsti ją 2020 ir 2021 metams. Konkurse taip pat dalyvavo bendrovės „Mapa Holding“, „Medusa Concert“ ir „Sukurta LT“.

„Concept Events & Media“ jau yra tris kartus (2009, 2010 ir 2011 metais) organizavusi Kaziuko mugę.

Savivaldybė nusprendė keisti mugės operatorių dėl anksčiau buvusių neskaidrių prekybos susitarimų, kai  bendrovei „Vikšris“ mugės dalyviai mokėdavo skirtingas kainas.

Kaziuko mugė kitąmet vyks kovo 1–3 dienomis.

GALERIJA

  • Vilniaus Kaziuko mugė keičia organizatorių
  • Vilniaus Kaziuko mugė keičia organizatorių
  • Vilniaus Kaziuko mugė keičia organizatorių
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Petras

Cia tai geras!! esu Vilnietis ir su verbom negavau vieta..Super organizota Nes viska palikta uzsineciam :)

Andrius

Kaina paprastose vietose (pvz. Pilies g.) padidėjo 4 ar 5 kartus. Įdomu ką tokio organizatorius daro, kad mugė būtų geresnė. Greitai per tuos kainų kėlimus liks tik masiniai maisto prekiautojai ir kinietiško š perpardavinėtojai. Vilniaus miesto savivaldybė laisva ranka tiesiog šluoja visus amatininkus, tautodailininkus ir menininkus iš visų savo mugių. Kodėl pvz Varėna sugeba paimti po 25 eur už vietą ir suorganizuot superinę mugę, o Vilnius vis didina kainas, kurios kai kur jau sieka po 300 eur, o kai reikia susirast organizatorių atvažiavus, turi pusę Gedimino pr pereit ir dar eilėj palaukt. Atėjom prie to, kad Valstiečiai valdžioj, o visi amatininkai, menininkai, dizaineriai ir smulkūs verslininkai paliekami purve.

pil

O kaina padidėjo 5 kartus. Nejuokinkit. Kiek Šimašiui atseikėjot?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS