Astrologinė prognozė kovo 11–17d. | Diena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ KOVO 11–17D.

Ką žada žvaigždės?

AVINAS

Šią savaitę jums gali pavykti iš dalies susitarti dėl tiekimo, kredito ar darbo, uždarbio perspektyvų. Įmanoma nauda iš pelningo vienkartinio sandorio, nuomos, tarpininkavimo ar pan. Kita vertus, galbūt gausite žinią, kuri privers nerimauti. Verčiau nemėginkite apeiti įstatymų. Savaitgalį būsite jautrūs, linkę greitai įsižeisti. Regis, užgrius nelengvi namų rūpesčiai. Nesistenkite perauklėti šeimos narių arba darykite tai labai taktiškai.

JAUTIS

Ši savaitė palanki kūrybinei ir intelektinei veiklai. Ji žadins norą dirbti, tvarkytis, rūpintis ekologija, grožiu, sveikata. Gali pavykti susitarti dėl jums aktualaus bendradarbiavimo. Savaitės pabaigoje tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su transportavimu, technikos pirkimu ar pardavimu ar remontu, reklama, žiniasklaida. Galite suklysti vertindami įtakingo asmens požiūrį į jus, išgirstą informaciją. Būkite atsargūs kelyje.

DVYNIAI

Savaitę pradėsite gana tingiai nusiteikę. Visgi galite sėkmingai tvarkyti konfidencialius reikalus bei užsiimti menine veikla. Tik saugokitės intrigų. Jeigu tikėsitės iš kitų daugiau, nei jie pasirengę jums duoti, mažesnės ar didesnės nuoskaudos neišvengiamos. Galimi nesusipratimai ir dėl pažiūrų skirtumo, pinigų, pareigų pasiskirstymo. Artėjant savaitgaliui, vis labiau rūpės nuomos, komerciniai reikalai, įvairūs pirkiniai.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje jūsų visuomeninis gyvenimas, ryšiai su kitais žmonėmis bus harmoningi, o vieno pažįstamo žmogaus jausmai jus gali ypač suintriguoti. Galbūt ankstesnį priešiškumą pakeis supratimas ir draugystė. Visgi jau nuo trečiadienio nebesinorės nei rimtai dirbti, nei bendrauti, o mintys skrajos padebesiais. Gali paaiškėti, kad kažką pamiršote padaryti. Nesivelkite į intrigas, apkalbas. Savaitgalio įvykiai ir džiugins, ir liūdins.

LIŪTAS

Nestigs emocinės įtampos, tačiau aplinkiniams atrodysite labai darbštūs. Jūs aktyviai reikšite iniciatyvą, kažko uoliai sieksite. Galite užmegzti įdomią pažintį. Naujai veiklai jus gali įkvėpti draugai. Savaitės pabaiga žada nemažai dėmesio, bet nebūtinai jis džiugins. Galite jaustis išsisėmę. Pasistenkite neišsibarstyti nereikalingiems kontaktams, atminkite, kad santykiuose būtinas apdairumas. Derėtų pasirūpinti sveikata, išvaizda, gerai pailsėti.

MERGELĖ

Šią savaitę pradėsite optimistiškai nusiteikę. Imsitės planuoti kelionę, naują veiklą. Gali būti, kad teks dalyvauti susitikimuose su žmonėmis, atvykusiais iš toli, įžymybėmis ar šiaip įdomiais veikėjais. Problemų nekils, jei dirbdami rimtai įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis, informaciją ir nepadarysite klaidų. Didelis darbo krūvis arba konkurencija visgi gali kelti nerimą. Savaitės pabaiga irgi neleis tingiai atsipalaiduoti.

SVARSTYKLĖS

Būsite linkę kurti planus, susijusius su išvaizdos korekcijomis, stambiais pirkiniais, įsidarbinimu. Rūpės ir finansų politika bei pokyčiai šioje srityje. Pasistenkite grąžinti ir susirankioti skolas. Nuo trečiadienio daugiau dėmesio nukreipsite į mokslo, švietimo, kultūros, užsienio reikalus. Ir kitus mėginsite įtraukti į jus dominančias diskusijas. Savaitgalį neslopinkite savo veiklumo. Jūsų pagalbos gali prireikti artimiesiems, pažįstamiems.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje tikėtinas ypatingas pasimatymas ar pokalbis. Gali būti, kad išgyvensite tam tikrą partnerystės krizę. Visgi turėsite galimybių viską pradėti iš naujo, patirti romantikos, aistrų. Savaitei įpusėjus, itin domins nuosavybės, draudimo, mokesčių, pajamų deklaravimo, verslo investicijų klausimai. Galbūt sulauksite realios kokio nors suinteresuoto asmens paramos. Savaitgalį galbūt turėsite reikalų su užsieniečiais ar įžymybėmis.

ŠAULYS

Šią savaitę kils ūpas kitaip susitvarkyti savo buitį, pradėti laikytis dietos, keisti išvaizdą, gyvenimo būdą. Regis, kai kas pavyks. Nevenkite uoliai paplušėti ir ieškodami darbo, siekdami naujų verslo užsakymų. Kur kas geriau seksis, jei šiek tiek pažabosite savo ego ir nepervertinsite finansinių galimybių. Bendraudami pasistenkite pernelyg nepiršti savo nuomonės ar reikalavimų kitiems žmonėms. Gerbkite pašnekovus.

OŽIARAGIS

Savaitė žada kūrybinės energijos, veiklumo antplūdį. Aktualūs bus meilės, kūrybos ir vaikų auklėjimo klausimai. Būsite linkę rodyti dėmesį dominančiam asmeniui. Intriguojantis flirtas bus ne tik malonus, bet ir naudingas. Savaitės viduryje uoliai planuosite dalykinius susitikimus, darbus. Savaitgalį būsite valdingi, tad galite išprovokuoti pasipriešinimą. Bus nelengva dėl ko nors susitarti, jei aplinkiniai kitaip mąsto.

VANDENIS

Savaitės pradžioje geriausiai jausitės tvarkydamiesi namuose, bendraudami su šeima. Būsite linkę išleisti nemažai pinigų, kad patenkintumėte savo bei artimųjų poreikius. Iki pat savaitgalio jus labai domins sceninė, projektinė ar pedagoginė veikla, turizmas, sportas. Kolegos, pažįstami gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti jums kaip tarpininkai. Savaitės pabaigoje rūpesčių gali sukelti ūkiniai reikalai.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje turbūt susitiksite su giminaičiais, gerais bičiuliais. Būsite linkę bendrauti, viskuo domėtis. Naudos galite tikėtis per reklamą, logistinę, protinę ir komercinę veiklą. Šiuo metu pravartu pasirūpinti namų saugumu, tvarka.  Daugiau disciplinos gali būti pareikalauta ir darbe. Savaitgalį mintys nepaliaujamai suksis apie romantiką, meilę, vaikus, o gal ir kūrybinę saviraišką. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS