Moteris dalijasi vyru su savo mama ir seserimi | Diena.lt

MOTERIS DALIJASI VYRU SU SAVO MAMA IR SESERIMI

  • 22

Viena JAV gyventoja atskleidė geros santuokos receptą: ji vyru dalijasi su savo motina ir seserimi.

Madi Brooks atvirai apie šiuos neįprastus santykius papasakojo savo „TikTok“ paskyroje, kur turi daugiau nei 93 tūkstančius sekėjų.

Socialinių tinklų žvaigždė, jos mama ir vyras yra taip vadinamuose atviruose santykiuose, o kartais prie veiksmo prisijungia ir jos sesuo.

Internete išplitusiame vaizdo įraše Madi pasakoja: „Aš ir mano mama esame svingerės, ir tai yra puiku. Žinote kodėl? Nes kai man nėra nuotaikos, tiesiog leidžiu vyrui turėti ją. Leidžiu jam ją turėti maždaug porą kartų per savaitę.“

Nuo vaizdo įrašo pasidalijimo jis jau sulaukė 7,9 mln. peržiūrų ir daugiau nei 13 tūkst. komentarų.

Madi savo vyru dalijasi ne tik su mama, bet ir su seserimi – ji taip pat kartais su juo „pažaidžia“, teigia amerikietė. „Žinote, kaip aš išlaikau savo vyrą laimingą? Leidžiu jam pažaisti su savo sesute“, – atvirai dalijasi „TikTok“ žvaigždė.

Nenuostabu, kad įrašas sulaukė pačių įvairiausių reakcijų. „Man šiems metams „TikTok“ jau gana“, pareiškė vienas internautas. „Kaip tai išvis prasidėjo?“, stebėjosi kiti.

Atvira santuoka yra toks dviejų sutuoktinių tarpusavio ryšys, kai lytiniai santykiai nėra monogamiški. Pastaraisiais metais tokie santykiai sulaukia vis daugiau populiarumo visuomenėje.

Apklausos rodo, jog Jungtinėje Karalystėje per praėjusį dešimtmetį atvirų santykių populiarumas išaugo 50 procentų. Maždaug 1,5 mln. britų reguliariai keičiasi sutuoktiniais bei mėgaujasi grupiniu seksu.

Pirminis šaltinis: https://www.anglija.today/zmones/moteris-dalijasi-vyru-su-savo-mama-ir-seserimi?fbclid=IwAR2mM_4RrWDYsCs_CE1oWvsn_ul2p--N2ZtnwHVavqEyrrCGEp61Yp7LC5w

 

Rašyti komentarą
Komentarai (22)

Tiesa

Šlykščiau negali būti, kaip dalinasi su artimom,dar šlykščiau kaip daugiabutyje nususes ,senas 70 metų" Gaidys " tampa vibratorium viso daugiabucio esamom prostitutėm,tenkina įvairiausių būdų. Kartais smirda išmatomis ir dar kažkokia šlykščia smarvę visa laiptinė.Stebėkime kad dedasi pas jūs ....

O taip

Leidžia, neleidžia daugumoje vyrų turi ne vieną žmona.Tačiau vyras nebus geru vyrų visom, nejuokinkite pasaulio. Iškrypėliai būna visada iškrypėliais.Mano vyras visada turėjo ne vieną ,Tačiau aš juo nepatenkinta ,nėra gerų santykių ir gero sekso.Jis yra Man nevykėlis, kuri pirmoji tą dieną būna su juo, tai pasiseka,tada gal ir geras vyras būna iš jo o toliau tai tik ......,nesakysiu koks jis būna. Šlykštūs vyrai kurie tampa vibratoriais moterims arba atvirkščiai nes daugumos moteru vienas nepatenkina.O šitas rasynis neaiškus ,ką sieke jo autorius taip pat. Taip kad vyrai nesidydziuokite kad esate neištikimi ,tikras vyras nusi...ses žmonai nereikalingas.

arabas

nesuprantu jusu pasipiktinimo.pas musu vadovaujanti partija yra tokia ir jokio paspiktinimo nesigirdi,o cia kazkur uz vandenyno kazkas su kazkuo pasibarskino tai jau svieto pabaiga. .
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS