Kilnus klaipėdiečių gestas suteikė galimybę išjudėti iš namų | Diena.lt

KILNUS KLAIPĖDIEČIŲ GESTAS SUTEIKĖ GALIMYBĘ IŠJUDĖTI IŠ NAMŲ

Grupė geros valios klaipėdiečių prie lovos prikaustytam Nikolajui suteikė galimybę išjudėti iš savo namų. Jie jam padovanojo neįgaliojo vežimėlį, kuriuo jis pagaliau galės išvažiuoti į lauką. Geradariai, kalbėdami apie savo kilnų gestą, teigė, jog kažkas turi padėti ne tik benamiams gyvūnams, bet ir nelaimės ištiktam žmogui.

Nikolajus jau du dešimtmečius prikaustytas prie lovos, po to, kai nesėkmingai nėrė į tvenkinį. Tada jam buvo vos septyniolika.

Nuo tada šio jauno žmogaus gyvenimas susitraukė iki vieno kambario, vienos lovos.

Nikolajus neslepia – lauke nebuvo gal penkerius metus. Tiesiog nėra jokių galimybių, mamos sveikata irgi silpna, daugiau neturi į ką atsiremti.

Kai Nikolajų ėmė lankyti socialinė slaugytoja Liubovė Vasiutina, nušvito šiokia tokia viltis. Moteriai suspaudė širdį pamačius, kaip jis gyvena.

Socialiniame tinkle ji kreipėsi į klaipėdiečius, kad štai yra žmogus, kuris tyliai gęsta savo bėdoje ir jau senokai nematė saulės, nebuvo gryname ore.

"Žmonės atsiliepė žaibiškai. Klaipėdoje yra labai daug gerų žmonių. Štai Liudmila su savo vyru iš asmeninių lėšų Nikolajui nupirko ir jo namuose prijungė automatinę skalbyklę. Sergejus organizavo lėšų rinkimą ir nupirko jam specialų neįgaliojo vežimėlį, kuriuo Nikolajų bus lengviau išvežti į lauką. Tai buvo didžiausia jo svajonė", – kalbėjo buvusi Nikolajaus slaugytoja L.Vasiutina.

Šita svajonė geros valios klaipėdiečių dėka išsipildė. Žmonės surinko solidžią pinigų sumą, nupirko ir atvežė tą vežimėlį Nikolajui.

Žmonės surinko solidžią pinigų sumą, nupirko ir atvežė tą vežimėlį Nikolajui.

"Prie tos akcijos prisidėjo labai daug žmonių, kurie padėjo pinigais ar skleidė žinią apie šią mūsų akciją. Dabar Nikolajus galės išjudėti. Pinigų surinkome kiek daugiau, nei reikia, už likusius Nikolajaus bute pakeitėme langą, padengsime jų įsiskolinimus, nes jie buvo užpylę kaimynus ir neturėjo iš ko atlyginti nuostolių", – teigė vienas šios labdaros akcijos organizatorių Sergejus Skripkus.

"Aš labai laimingas ir sujaudintas. Man sunku rinkti žodžius, kuriais galėčiau visiems padėkoti už gerumą", – kalbėjo Nikolajus.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Nesupratau

Kodel jam neskyre to vezimelio is neigaliuju technines pagalbos centro? Juk zmogus garantuotai turi 1 grupe. Man nebuvo problemos ji gauti, nors pati paprasčiausia, nes rankas valdau. Bet ten yra ir akumuliatoriniu. Blogesne padetis yra su isvaziavimu is daugiabucio

Nezabitauskas

Teisingai, Efa! Prie lervų dar pridėkim pusę milijono, išleistą skvero Puodžių g. sunaikinimui - ne tik vežimėliams pakaktų, bet ir liftams neįgaliesiems liktų!

Efa

Kiek vezimeliu savivaldybe butu pripirkus ,bet ne sumokeju uz lervu kultura 28000 tukstancius Danijos meninkei kazkas klaikaus ???
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS