Apie Seimo klounus | Diena.lt

APIE SEIMO KLOUNUS

Toks vyrukas Leninas kadais pasakė, kad valstybę gali valdyti kiekviena virėja. Vėliau liaudis virėją pakeitė melžėja, bet esmė liko ta pati. Ir štai Seime sėdi tuntas abiejų lyčių melžėjų ir melžia valstybę. Antroji vyruko Lenino frazės dalis tokia: "su sąlyga, kad ji turi sveiką loginį mąstymą". O štai dėl to mūsiškiams karbofosams aiškiai nepakeliui.

Kuo aiškiausiai tai parodė nepaskandinamu ledlaužiu tapusio Petro Gražulio dengimas, peržengęs visas padorumo ribas. Kad ir ką pastarasis darytų, nors pliką užpakalį MO galerijoje demonstruotų – vis tiek išsisuks. Slidus kaip vazelinas. O kiek dar be jo dangstyta ir išsukinėta? Ką jūs darote, ponai, jau visi profesionalūs klounai verkia pakampėse, nes jiems nebeliko kas veikti. Tik tiek, kad Seimo klounai, klusniai reaguojantys į kiekvieną pagrindinio artisto mostelėjimą krivūle, mums labiau kelia liūdesį nei šypseną. Šypseną jie kelia nebent estams, nes aiškiai patvirtina jų mėgstamą posakį: "Durnas kaip lietuvis."

Visame Seimo melžėjų kontekste net Saulius Skvernelis su savo nuosaikiai marionetiniu ežio pupsėjimu atrodo beveik padoriai, o tai keista. O Viktoras Pranckietis apskritai virto kažkokiu disidentu ir sąžinės balsu, o tai dar keisčiau. Tik štai Aurelijus Veryga niekaip nenurimsta, vis jam kyla avangardinių idėjų, lyg būtų Erlicko raštų prisiskaitęs. Vis dar nežinote, kuo maitinti mokinukus? Nueis ir pats parodys. Labai gaila, kad ministro kulinariniame šou neapsilankė koldūninis gurmanas Andrius Užkalnis, įspūdžių turėtų "Anykščių šilelio" paveikumo tekstui.

Ir štai Seime sėdi tuntas abiejų lyčių melžėjų ir melžia valstybę.

Atrodo, kad verygos ir kepeniai yra išsipildžiusi perpetuum mobile idėja – niekada nemiega ir vis ką nors sugalvoja. Uždangstyti cigaretes. Oi oi, kaip visi išsigando ir urmu metė rūkyti. Na, vartotojų teisės tiek jau to, bet kodėl dangstyti tuos kraupiuosius paveikslėlius ir užrašus ant pakelių, juk jie ir yra geriausia rūkymo prevencija. O jei dangstyti, tai reikėtų dangstyti ir alkoholį, ir tortus (tukina, nesveika), ir šašlykų ruošinius (sudegę riebalai – kancerogenai), ir net kiniškus česnakus. O geriausia uždangstyti pačius Verygą su Kepeniu, tegu ardomąja veikla užsiima iš po paklodės.

Ir kuo labiausiai norisi paklausti, kodėl šie sveikatos pasaulio mesijai nesiima ginti skerdžiamų medžių mūsų miestuose? Juk medžiai yra miesto plaučiai, vienas brandus medis pagamina deguonies keturiems žmonėms. Kodėl jie neprotestuoja prieš dendrocidą? Krivių krivaitis neleidžia? Labai labai įdomu.

Rašyti komentarą
Komentarai (53)

Anonimas

rasytojas pats yra klounu klounas.

Alma

Kad niekad negerai,jei sėdi ir krapšto nosį -blogai,jei per naktis kuria idėjas reformoms,vėl blogai.Kritikuoti,kai nieko negali nuo savęs pasiūlyti,yra lengviausia

Andrius

Visi dabar išsijuosę kritikuoja,šmaikštauja.O aš norių paklausti,TAI KAS GI JUOS IŠRINKO?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS