Ąžuoliukai gieda 200 pavasarių | Diena.lt

ĄŽUOLIUKAI GIEDA 200 PAVASARIŲ

Nuoseklios vertybinės politikos rezultatas – Vokietijos brigados pas mus nebus. Bent jau taip pranešė „Der Spiegel“.

Tiksliai pastebėjo vienas komentarų anonimas – iš pradžių apspjaudome, o paskui reikalaujame, kad vokiečiai mus gintų.

Dar kartą paaiškėjo, kad turime ne politiką, o geopolitinės arogancijos spazmus. Susidariusi situacija verčia spėlioti: tai kas tie mūsų draugai, be dviejų Baltijos šalių? Koks realus Lietuvos statusas NATO ir ES? Atsakymas paprastas: kitų draugų nėra, priešų – daugybė, o statusas, išėjus į atsargą D. Grybauskaitei, – niekinis. Yra tik įmantrios insinuacijos, vilnietiškas pasipūtimas ir daug daug reikalavimų kitiems.

Tiksliai pastebėjo vienas komentarų anonimas – iš pradžių apspjaudome, o paskui reikalaujame, kad vokiečiai mus gintų.

O ką padarėme patys, kad ta mums mirtinai reikalinga brigada atsirastų? Ar galime jau šiandien priimti 5 tūkst. vokiečių ir juos apgyvendinti taip dailiai, kaip prieš 40 metų Vakarų Vokietijoje buvo apgyvendinami JAV kariai? Ne. Tai kam čia tie priekaištų rečitaliai?

Verta prisiminti ir praėjusios savaitės Vokietijos gynybos ministro B. Pistoriaus vizitą. Į akis krito svečio garbei skirta rikiuotė prie KAM. Įspūdis bent jau per TV – kažin, ar šimtukui. Ne itin sulygiuotų automatų durtuvų smailės – skirtingame aukštyje, o ir tas žongliravimas kardu – lyg kaimietiškas cirko triukas su dalgiais.

Tačiau buvo visai siurrealistiška, kai po rikiuotės apžiūros abu ministrai patraukė link KAM pastato, o čia jiems kelią pastojo nutrupėję šaligatvio borteliai, kažkada nuterlioti geltonais dažais. Regis, B. Pistorius net išsigando, jog ant tokių reikės lipti, ir ištiesė ranką jį lydėjusiam A. Anušauskui. Kad neparkristų.

Gal mums pirmiausia reikėtų patiems susirasti tvarkytojų brigadą, o paskui reikšti pretenzijas pasauliui?

P. S. Seimas vėl įkyriai prisiplanavo 200 komandiruočių. Vyks nariai santykių puoselėti net į Urugvajų. Ir Čilę. Ar važiuos į Vokietiją, nežinia. Nėra ten nei egzotikos, nei nepilnamečių ąžuoliukų.

Rašyti komentarą
Komentarai (16)

Šių laikų konservuotas istorijos klastotojas

Reikėtų tą prietranką urmo bazės anūką dabar priversti asmeniškai atsodint iškirstą mišką Rukloje,jei jis apspjaudė vokiečių pažadą Lietuvoje įkurdint brigadą.

Saulius

Sovietmečiu tik kurčias nežinojo kad Ąžuoliukas pedofilų priebėga o per tv vėl rodo kgb agentas(Sondeckis)šlovina Perelmaną,keistoka ir liūdnoka.

homosovietiki

Azuoliukai giedojo ir prie sovietu,ir tada tarp krumu ir agrastu tupejo kruvos p-d-r-stu.Tad neisradinek dviracio,sauliuk.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS