Beieškant agentų ir adrenalino | Diena.lt

BEIEŠKANT AGENTŲ IR ADRENALINO

Dažniausiai būna visai smagu sulaukti atsiliepimų į straipsnius. Kad ir pagiežingų, painių ar visai iš mėnulio. Supranti, kad laikraštis – ne morkoms vynioti. Kartais kai kurie miestiečiai pasismagina redakcijai mestelėdami laiškelį ir laukdami reakcijos. Adrenalinas!

Štai ir šįsyk Eugenijumi Buivydu prisistatęs asmuo, aną pirmadienį dienraštyje paskaitęs komentarą, neiškentė: "Ko taip žviegia S.Pocius? Jis drįsta lyginti emigraciją su sovietiniais trėmimais į Sibirą ir klausia – nekorektiška? Taip! Labai ir labai nekorektiška lyginti pasinaudojančius Lietuvos jiems duota teise išvykti didesnio uždarbio ieškotojus su išmetamais iš prekinių vagonų mirusiais kūdikiais. Ir ta demagogija apie "bazinę pensiją" (o kas ji tokia?), apie gyvenančiuosius už 1,5 euro per mėnesį (o kas jie tokie?), valstybės pinigus skirstančius "nusikaltėlius arba idiotus". Taip pat kalbama ir apie brangias karių uniformas, ir haubicas už milijonus, – a, štai kur šuo pakastas! Tai kam darbuojasi (t. y. darkosi) p. S.Pocius?"

Kaip tai kam darkosi? Maskvai, argi neaišku? Smagu demaskuoti dar vieną Kremliaus agentą. Ir visai nesvarbu, kad mokykloje šis nebuvo nei pionierius, nei komjaunuolis, nei pagaliau tarnavo bolševikų kariuomenėje, skirtingai nei tuometė dominuojanti dauguma, kurios atstovai šiandien per TV žydrynę moko nepriklausomybės ir patriotizmo.

Ponas E.Buivydai, jūsų praeitis tai, be abejo, be pionieriškų saliutų Leonidui Iljičiui. Tad apie korektiškumą šįsyk gal nekalbėsime. Geriau – apie "bazinę pensiją". Tai, beje, ne Kremliaus, o Lietuvos biurokratų sumanytas terminas.

Nepažįstate pensininkų, besimaitinančių už 1,5 euro per dieną (ne per mėnesį)? Na, už tiek gyveno mano mama, nusipelniusi Lietuvos dėstytoja, mokslų daktarė ir monografijų autorė. Kol buvo gyva. Jos sesuo iki šiol prasimaitina už 50 eurų, nes visa kita sumoka už butą. Apsidairykite, tokių senolių nematyti gali tik nomenklatūrinis žinduolis.

Dabar klausimas: ar maitindamasis už 1,5 euro tikrai džiaugtumėtės haubica už milijoną? O ką tada mums reiškia socialinis teisingumas?

Ir pagaliau – kas čia iš tiesų yra idiotas, mielas pone?

Rašyti komentarą
Komentarai (15)

Oi Pociau Pociau...

Oi Pociau Pociuk... Piktas tu žmogelis...

Stovejes prie AT sausio 13taja

Yra komentatoriu-superpatriotu,kuriems labai patinka Afrika Europos vidury/ir tai ne tik pinigine prasme!/. Ne geda!!!Jums bus labai dekingi vaikai,anukai...

?

Ponas redaktoriaus, kur BNS pranešimas - Konservatoriaus D. Kreivio automobilio nuoma – iš savo bendrovės ? :)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS