Jūrų kiaulytes – atgal į jūrą | Diena.lt

JŪRŲ KIAULYTES – ATGAL Į JŪRĄ

Institucinis pablūdimas tęsiasi. Tik ką šleikštulį sukėlė Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) kėslai uždrausti dieną rodyti "Simpsonus". Esą kažkokie R.Karbauskio prisižiūrėję tėveliai skundėsi masturbacija, daugpatyste, alumi ir veikiausiai perdimu. LRTK specialistai šį blogį išmatavo sekundėmis bei procentais ir liepė televizininkams pasiaiškinti.

Ką čia ir bepridėsi. Jei visur vadovautumėmės tokia logika, Veterinarijos tarnyba, pavyzdžiui, turėtų imtis veiksmų po kurio nors paklaikusio zoofilo skundo, kad Lietuvoje jūrų kiaulytės laikomos narveliuose, tai yra žiauriai kankinamos, todėl jos skubiai turi būti paleistos į jūrą.

O ar žiūrėjo LRTK "specai" per šventes "Harį Poterį", kur nuolat raivosi baisios būtybės ir net yra trijų brolių epizodas, kuriame vienas jų pasikaria? Uždrauskite ir J.K.Rowling! Gal tada pateksime į Guinnesso rekordų knygą – būsime aukso raidėmis įrašyti tarp iškiliausių pasaulio durnelių.

Regis, kilusi visuotinė nuostaba dėl "Simpsonų" turėjo atvesti į protą ir paskatinti LRTK veikiau pasiaiškinti, kodėl, pavyzdžiui, Naujųjų naktį nebuvo ką žiūrėti per tautinius kanalus. Tačiau po švenčių sužinojome apie naują LRTK planą. Šįsyk įsigeista uždrausti bet kurią TV, kada tik naujieji cenzoriai panorės.

Užsimota ir pakeisti įstatymą, uždraudžiant informaciją, kuria reiškiamas nepasitenkinimas Lietuvos institucijomis arba partine sistema. Taigi, jei per TV koks nors pilietis prasitars, kad nepritaria A.Verygos ministerijos norui vietoj sviesto ligonius maitinti margarinu, ta TV bus iškart uždrausta. Lygiai tas pats atsitiks televizijai, kuri, pavyzdžiui, savo nelaimei dominuojančią partiją pavadins pirmykšte bukapročių sekta.

Na, kas toliau? Toliau, matyt, bus uždrausta pasaka apie vištytę ir gaidelį, kuris jai išmušė akį. Juk gaidelis čia darbuojasi tarsi sadistas, o sadizmas yra lytinis iškrypimas. Oi, atsiprašysime, šiuo klausimu cenzūros, matyt, nebus. Kad Briuselis ir gėjai nesupyktų.

Rašyti komentarą
Komentarai (24)

ACTO GARINTOJŲ ASOCIACIJOS PIRMININKAS

KODĖL NIEKO NERAŠOMA APIE BADAUJANČIUS PRIE PREZIDENTŪROS?

to Anonimas

ŠIAIP TAI, TIE KAS "NEBIJO IR LAUKIA" RUSŲ IR LABIAUSIAI NORĖTŲ UŽDRAUSTI SIMPSONUS, NES JUK AMERIKONIŠKĄ GYVENIMO BŪDĄ PROPAGUOJA. NEPATINKA DRAUDIMAI? TAI REIKĖJO NEBALSUOTI UŽ KOLCHOZNIKUS, NIEKS KITS ČIA NEKALTS MERGUŽĖLE TIK TU PATI

Anonimas

jus visi kurie cia loja pries simsonus ir esate zmones su negalia.nes tas kuris nesupranta humoro tikru tikriausias invalidas.jei jum neuztenka smegeneliu perprast subtilu jumora,ziurekit tas savo tautines laidas ir bijokit kartu su prezidente rusu.kiek galima viska draust?pradedam issigimt su tais draudimais.gal leiskit man paciam sprest ka ziuret?o nepatinka neziurekit!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS