Brolį dėl COVID-19 praradęs verslininkas: žmonės, būkit geri, skiepykitės | Diena.lt

BROLĮ DĖL COVID-19 PRARADĘS VERSLININKAS: ŽMONĖS, BŪKIT GERI, SKIEPYKITĖS

Panevėžio laidojimo namų „Grauduva“ mažojoje salėje šiandien šarvojama urna su mirusio 53 metų žinomo Panevėžyje verslininko, bendrovės „Deliuvis“ vadovo Aido Nauronio palaikais. Vyrą Anapilin pasiglemžė šio amžiaus pragaištinga liga COVID-19.

Apie artimo žmogaus staigią mirtį naujienų portalui JP atvirai papasakojo A. Nauronio brolis Arūnas.

Vyras niekaip negali susitaikyti su mintimi, kad jokiomis ligomis nesirgusiam broliui, koronavirusas buvo negailestingas. Tačiau jis ir nurodo priežastį, kodėl taip atsitiko.

„Brolio sprendimas nesiskiepyti nuo COVID-19 baigėsi tragiškai. Koronavirusas smogė visa jėga. Brolis neturėjo jokių gretutinių ligų. Medikai, kurie bandė jį gelbėti, negalėjo patikėti, kad brolis neturėjo jokių gretutinių ligų. Medikai padarė viską, ką gali padaryti šiuolaikinė medicina. COVID-19 brolį pasiglemžė greitai. Noriu padėkoti medikams, kurie iš visų jėgų bandė gelbėti Aidą. Dėkoju Respublikinės Panevėžio ligoninės, tos pačios ligoninės Infekcinės klinikos ir Santaros klinikos medikams. Nuoširdus ačiū“, – kalbėjo A. Nauronis.

A. Nauronis neslepia, kad brolio sprendimas nesiskiepyti nuo koronaviruso buvo kategoriškas.

„Jaunesnysis brolis klausydavo manęs, bet šįsyk, dėl vakcinavimo, nepaklausė. Jis aiškino, kad jaučiasi gerai, neserga. Manė, jeigu susirgs, koronaviruso forma bus lengva. Tačiau buvo kitaip. Per mėnesį laiko liga padarė savo juodą darbą ir Aidas mirė rugsėjo 19-osios vakare“, – pasakojo vyras ir yra įsitikinęs, kad ši skaudi istorija gali turėti įtakos nesiskiepyti linkusiems žmonėms.

„Tokių yra ir pats juos žinau. Galbūt mano brolio skaudi istorija padės persigalvoti ir jie pakeis nuomonę apie vakciną nuo COVID-19 ir skubės skiepytis. Priešiškai nusiteikę prieš skiepus mano, kad jų koronavirusas nepalies, bet gali atsitikti priešingai – liga pasiglemš juos, kaip tai atsitiko Aidui, o sprendimas nesiskiepyti baigėsi tragiškai“, – naujienų portalui JP sakė A. Nauronis.

Bendrovės „Deliuvis“ direktoriaus Aido Nauronio urna su palaikais bus pašarvota laidojimo namų „Grauduva“ mažojoje salėje, rugsėjo 22 d. vakare. Urna išnešama rugsėjo 23 d., 12 val. Urna su pelenais bus palaidota Pakruojo rajono Rozalimo kapinėse.

Rašyti komentarą
Komentarai (22)

pritariu

Dėdė ignas sako Amen, tai ir užsikimšk režimo komsorge.

dėdė Ignas

Jei net nelaimę patyrusio žmogaus ašaros, skausmas, gailestingi žodžiai kai kam iššaukia tik patyčias, tai tokiems ,,žmonėms" jau niekas nepadės. Žuvusi karta. Amen.

Lauris /Pranciskau

Eik pasigydik po pirma Pranciškau tu skubedamas ne tiek klaidu pridarytum kad tokios nesamones vyksta
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS