Gyventojai sulaukė skubaus įspėjimo: kviečia skiepytis nuo koronaviruso | Diena.lt

GYVENTOJAI SULAUKĖ SKUBAUS ĮSPĖJIMO: KVIEČIA SKIEPYTIS NUO KORONAVIRUSO

  • 22

Ketvirtadienio rytą tautiečiai į mobiliuosius telefonus sulaukė skubaus įspėjimo. Sveikatos apsaugos ministerija kvietė skiepytis nuo koronaviruso.

„Sveikatos apsaugos ministerija: pasiskiepijote nuo COVID-19 ligos – AČIŪ. Jei to dar nepadarėte – Jūsų vakcina paruošta. Atvykite į artimiausią vakcinavimo centrą šiandien Jums patogiu metu ir pasiimkite savo vakciną. Turėkite asmens dokumentą. Daugiau informacijos apie vakcinas www. koronastop.lt/vakcina.“ – štai tokį perspėjimą apie 9 valandą ryto gavo gyventojai.

Ketvirtadienio duomenimis, Lietuvoje mažiausiai vieną skiepą nuo koronaviruso yra gavę 49,6 proc. žmonių – 0,5 procentinio punkto daugiau nei para anksčiau. Skaičiuojant vien pilnamečius, paskiepyta 58,9 proc. gyventojų.

Iš viso Lietuva yra sulaukusi 3 mln. 501 tūkst. 625 skiepų dozių, šiuo metu nepanaudota per 968 tūkst. vakcinos dozių.

Rašyti komentarą
Komentarai (22)

Lt

Preita vasara nebuvo skiepo. Buvo tik keli per sirgę ir situacija Liepos mėn buvo geresnė nei šiemet. Tai nuo ko jus ten skiepijates?

Mausėda

Labai gaila, kad yra žmonių kurie skiepijasi nuo kovido. Po poros metų verksite krokodilo ašaromis. Lėtinių ligų padaugės 80% vaisingumas kris 75% Naudokitės savo galva!

V

Tegu sau leidžia nuodus.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS