Marijampolė skelbia akciją: pasiskiepijusiųjų nuo COVID-19 laukia dovanų lietus | Diena.lt

MARIJAMPOLĖ SKELBIA AKCIJĄ: PASISKIEPIJUSIŲJŲ NUO COVID-19 LAUKIA DOVANŲ LIETUS

  • 1

Nuo pat skiepijimosi proceso pradžios Marijampolė  norėdama  paskatinti savo  gyventojus pasiskiepyti,  ėmėsi įvairių originalių akcijų.

„Į viską reikia žiūrėti kūrybiškai. Vakcinavimas – ne išimtis. Nežinau,  kiek laiko būtume kalbinę pasiskiepyti senjorus, jei ne akcija „Palydėk senjorą skiepytis ir pasiskiepyk pats“. Dabar turime 68,1 proc.  vyresnio amžiaus žmonių, kurie jau gali jaustis saugūs. Prasidėjus masinei vakcinacijai, mes vėlgi pažiūrėjome į tai kūrybiškai ir atėjusiems pasiskiepyti Marijampolės savivaldybėje gyvenantiems ir (ar) dirbantiems žmonėms siūlome dovanų lietų“, – apie naują idėją kalba Marijampolės savivaldybės mero patarėja, vakcinavimo koordinatorė  Agnė Pavelčikienė.

Pasak vakcinavimo koordinatorės, yra ypač svarbu, kad kuo daugiau Marijampolės savivaldybės gyventojų būtų paskiepyti, nes tik taip įmanoma kuo greičiau išsivaduoti iš pandemijos ir karantino gniaužtų. 

Kaip rašoma savivaldybės pranešime, šiuo metu pirmąjį skiepą yra gavę apie 40 proc. marijampoliečių, o pilnai vakcinuotų gyventojų yra ketvirtadalis. „Pamatėme geruosius vakarų šalių vakcinavimo skatinimo pavyzdžius ir sugalvojome idėją, kaip šią gerąją patirtį pritaikyti Marijampolėje.  Kreipėmės į Marijampolėje veikiančių verslo įmonių vadovus, kurie  jau ne kartą įrodė, kad yra socialiai atsakingi ir iniciatyvūs. Džiaugiuosi, kad verslininkai džiugiai sutiko šią mūsų skiepijimo skatinimo iniciatyvą ir noriai įsteigė dovanas, kurios kas savaitę loterijos principu bus  išdalintos į vakcinavimo centrą atvykusiems ir pirmą kartą pasiskiepijusiems Marijampolės savivaldybės gyventojams ar Marijampolės įmonėse dirbantiems asmenims“ , – pasakoja  A. Pavelčikienė.

Skelbiama, kad akcija prasideda nuo birželio 7 dienos. Atvykusieji pasiskiepyti  galės užpildyti loterijos bilietėlį,  nurodydami  jame prašomus duomenis,  ir jį įmesti į loterijos dėžę.  Planuojama, kad akcija vyks visą mėnesį, o kiekvienos savaitės pabaigoje  bus ištraukiama apie 40 laimingųjų,  kuriems atiteks įvairios dovanos. O dovanos, anot savivaldybės atstovų, išties smagios ir vertingos: elektrinis paspirtukas, skrydžiai karšto oro balionu, apžvalginiai skrydžiai lėktuvu, pramogos vandens batutų parke, apsipirkimo prekybos centre čekiai, masažai, automobilių plovyklos čekiai, žūklės parduotuvės čekiai, bilietai į kino filmus, abonementai į viso sezono futbolo varžybas, rankšluosčiai, darbo rūbai,  pieno produkcijos dovanų krepšeliai, dėžės ledų, kuprinės, dovanų čekiai pietums ar vakarienei bei namų gamybos saldėsiai.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

loterija

elektrinis paspirtukas, skrydžiai karšto oro balionu, apžvalginiai skrydžiai lėktuvu, pramogos vandens batutų parke, Tai ypatingai "tinkami prizai senjorams". Įdomu kaip senyvo amžiaus žmogus šokinėja ant batuto (ir su lazdele). O šiaip sveikatai gerinti loterijų nereikia. Žmogus pats rūpinasi savo sveikata.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS