G. Masalskis: noriu, kad žmonės išgirstų apie mano gyvenimą ne iš gandų | Diena.lt

G. MASALSKIS: NORIU, KAD ŽMONĖS IŠGIRSTŲ APIE MANO GYVENIMĄ NE IŠ GANDŲ

  • 7

„Girdėjau komentarą, jog viešumą nusipirkau, kad man stinga populiarumo“, – šypteli pramogų pasaulio įžymybė, daugiau nei dvidešimt metų patirties sukaupęs renginių organizatorius, verslininkas, buvęs televizijos ir radijo laidų vedėjas Giedrius Masalskis.

Jis puikiai išmano viešumos žaidimo taisykles, tad ir interviu LRT laidai „Stilius“ – ne skandalo ar karštų įvykių pasekmė. Kam Giedriui prireikė atvirai prabilti apie pastarojo meto savo sunkumus?

„Tai padariau ir darau tam, kad žmonės, kuriems kažkiek nuoširdžiai įdomu, kas vyksta mano dabartiniame gyvenime, tai išgirstų iš manęs paties. O ne iš gandų, aplinkinių žmonių, kuriems realiai nėra įdomu, kaip aš gyvenu. Jie tai gali papasakoti per savo perspektyvą ar kažkokius gandus. Aš norėčiau, kad žmonės, kuriems aš rūpiu, žinotų tiesą iš manęs“, – atvirai kalba verslininkas Giedrius Masalkis.

Giedrius neslepia: per tiek metų užsiaugino storą odą, išmoko nereaguoti į skaudžius aplinkinių komentarus. Todėl šiandien jaučiasi atradęs ramybę ir galįs atvirai kalbėti apie savo skaudulius – skyrybas su televizijos laidų vedėja Asta Stašaityte po šešiolika metų trukusios santuokos, verslo bankrotą ir tikras gyvenimo pamokas.

„Nesutinku, jog reikia laikytis vienas kito įsitvėrus. Jeigu tu matai, kad iš esmės – skirtingas žmogus, skiriasi tavo požiūris arba atsitinka įvykis, kuris nebeleidžia tau kartu gyventi, tai aš manau, visgi geriau nebegyventi kartu. Kalbos, kad dabar išsiskirsime ir apie mus visi kalbės, yra visiškai nesąmonė. Absoliuti nesąmonė. Tai yra savo ir kito žmogaus gyvenimo gadinimas. Tu neturi vardan ko gyventi, jei bijai išsiskirti“, – svarsto G. Masalskis.

Pasak buvusio televizijos laidų vedėjo, šeima nėra verslas, kur staigiai gali priimti sprendimą. Ir norint išsaugoti santuoką reikia stengtis, įdėti daug darbo. Deja, Giedrius pripažįsta, jiems to padaryti nepavyko.

„Dėl vaikų buvo sunku, nes mes abu esame jautrūs žmonės. Ir labai jautriai reaguojame į vaikų vystymąsį ir augimą. Berniukų galima reakcija į šitą situaciją mus irgi labai slėgė. Nežinau, ar tėvų skyrybos vaikui yra trauma. Tai yra tiesiog sprendimas. Tai yra kažkoks pokytis gyvenime. Bet yra dvi blogybės,  viena iš jų – gyventi kartu, nors vaikai mato, kai abu tėvai nelabai randa bendrą kalbą, ir vaidinti, jog viskas yra gerai. Niekur nepaslėpsi, nes vienuose namuose gyveni. Viena blogybė. O kita – tiesiog išsiskirti, čia yra mama, čia yra tėtis, mes nesipykstam, gyvenimas yra kitoks, tiesiog skirtingose vietose gyvename. Esam laimingi, nes niekas netrukdo siekti savo laimės“, – sako G. Masalskis.

Deja, praėjusiais metais skyrybos Giedriui Masalskiui buvo ne vienintelė krizė. Vienas iš jo verslų – maitinimo įmonė – bankrutavo, o metų pabaigoje mirė tėtis. Giedrius prisipažįsta – skaudžių įvykių virtinė privertė  užsidaryti savyje. Ir patirti tiek nesėkmių ir netekćių vienu metu yra beveik nepakeliama. Kas verslininkui padėjo nepalūžti ir atsitiesti po skaudžių įvykių?

„Kreipiausi į psichologus. Negaliu sakyti, jog aš į juos žiūrėjau negatyviai… Žinojau, jog yra tokie dalykai, – taip, padeda, ypatingai tokiam kaip man, kuris viską praryja savyje ir bando išgyventi vienas be niekieno pagalbos. Terapija buvo vienas iš būdų sau padėti“, – dalijasi Giedrius.

Atvirai apie išgyventus skaudulius, skyrybas, mirčių ir negandų virtinę – Giedrius Masalskis „Stiliuje“ su Violeta Baubliene balandžio 14 d. 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Varns

Pasielgta baisiai su skyrybom, dabar verkslena....su kazkokiom storom blondinem vis buvo matomas...o save vis teisina...nors netiesiogiai...gudrus.. kodel asta visur neverkslena? kaip kazkas rase mes visi esam padugnes...kaip gaila, o noretusi buti daugiau...gal kitoj zemej...

Danute

Man tai kazkaip pagailo ir Giedriaus ir Astos, o juk pradzioje tokie abu grazus ir laimingi (kaip ir daugelis) Siuo metu Giedrius atrodo pavarges, o Asta pasitempusi , linksma , tad linkiu atsigauti , sustipreti Giedriui , na abiem stiprybes, o kokia bus ateitis , pamatysite. Gyvenimas ir trumpas ir ziaurus , kaip ir zmones, kartais jie negailestingi, netgi ziaurus. Linkiu abiems stiprybes auklejant savo jaunaja karta ir grazaus tarpusavio bendravimo.

Safyras

Dirbdami žmonės žiniasklaidos priemonėse labai save sureikšmina. O ir bendras išprusimas, apsiskaitymas labai išlenda, kai rašo ar pasakoja apie save. O aplamai, kam reikalingos visos tos viešos išpažintys, atviravimai, nuotraukų skelbimas? Pasimėgavimas savimi? Noras gauti užuojautą ? Šiais laikais televizijų daug, o žiūrėti beveik nėra ką... Daug žmonių išsiskiria, pakeičia darbus, specialybes, bet dėl to nedaro tragedijos... O šokti pagal nemokšų verslininkų dūdelę išmoko daugelis , nes pinigai tapo didesnė vertybė už žmogiškumą... Gražus veidelis žurnalo viršelyje, reklaminis straipsnis dar neparodo žmogaus tikro veido, nes vertinami tikri darbai, o ne viešos išpažintys... Reikia daugiau skaityti, tada gal ir straipsniai, kalbos ir žurnalistų klausimai nebus tokie lėkšti...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS