Baltųjų rūmų komunikacijos direktoriaus pareigas eis 28-erių H. Hicks | Diena.lt

BALTŲJŲ RŪMŲ KOMUNIKACIJOS DIREKTORIAUS PAREIGAS EIS 28-ERIŲ H. HICKS

  • 3

Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) patarėja 28-erių Hope Hicks (Houp Hiks) paskelbta Baltųjų rūmų komunikacijos direktore, tai viena įtakingiausių pareigų Vašingtone.

H.Hicks ėmėsi šio darbo, kai iš šio posto pasitraukė Anthony Scaramucci (Antonio Skaramučis); antradienį ji elektroniniu paštu patvirtino, kad pareigas eis jau nebe laikinai.

Ankščiau H.Hicks dirbo modeliu ir viešųjų ryšių specialiste, o Vakariniame sparne ji žinoma dėl artimų santykių su Trumpų šeima ir kaip ryžtingai D.Trumpo įvaizdį ginantis žmogus.

Anksčiau ji buvo Ivankos Trump (Ivankos Tramp) patarėja ir D.Trumpo rinkimų kampanijos atstovė, tai buvo jos pirmas darbas politikoje.

Nuo administracijos darbo pradžios jos pareigos nebuvo pastovios, ji buvo matoma kaip patikima prezidento patarėja, galinti perprasti D.Trumpo mąstymą su žiniasklaida susijusiais klausimais.

H.Hicks paskyrimas į komunikacijos direktoriaus pareigas suteikia jai aiškią vietą Baltųjų rūmų komunikacijos sistemoje.

Nors Baltųjų rūmų komunikacijos direktorius mažiau matomas nei atstovė spaudai Sarah Huckabee Sanders (Sara Hakabi Sanders), jis atsakingas už administracijos pranešimų ruošimą.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Naras

Siek tiek azijatiskas makijazas... Tarnybos turetu geriau patikrinti... O siaip nebloga... ;)

...

Makronui pagunda.

Petras

Labai grazi boba....

SUSIJUSIOS NAUJIENOS