„Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda įsitvirtino lyderio pozicijoje | Diena.lt

„KAUNO ŽALGIRIO“ SALĖS FUTBOLO KOMANDA ĮSITVIRTINO LYDERIO POZICIJOJE

• 0

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda, ruošdamasi Europos klubų Čempionų lygos varžyboms, laimėjo ketvirtą iš eilės Lietuvos A lygos mačą.

Praleido pirmą įvartį

Žalgiriečiai savo aikštėje gana lengvai – 8:1 (3:1) – privertė kapituliuoti iki šiol sėkmingai žygiavusią „Akmenės krašto“ ekipą.

Nugalėtojams tris įvarčius pelnė brazilas Kassula, du – Deividas Reimaris.

„Akmenės krašto“ futbolininkai – pirmieji, šį sezoną bent kartą nuginklavę „Kauno Žalgirio“ vartininką.

„Manau, kad gal jau pirmą kėlinį buvo nulemta rungtynių baigtis. Juo labiau kad antrą kėlinį varžovai akivaizdžiai stokojo energijos, o mes įtvirtinome savo pranašumą“, – sakė vienas Kauno komandos lyderių Lukas Sendžikas.

Išbandymai Sporto halėje

Šiandien kauniečiai Sporto halėje žais Europos salės futbolo klubų Čempionų lygos pagrindinio etapo 7 grupės rungtynes – išmėgins jėgas su Limasolio AEL (Kipras) komanda.

Spalio 26-ąją Lietuvos čempionai susitiks su „Prishtina“ (Kosovas), 28 d. – su „Kampuksen Dynamo“ (Suomija).

Į Čempionų lygos elito šešioliktuką pateks tik pirmą vietą užėmusi ekipa.

Europos salės futbolo reitingų lentelėje „Kauno Žalgiris“ yra 12 vietoje, „Kampuksen Dynamo“ – 20-oje, „Prishtina“ – 32-oje, o Kipro atstovai – 45-oje.

Debiutantų sėkmė

Lietuvos čempionate pirmas pergales šventė A lygos naujokai – Kauno rajono „Hegelmann“ ir „Kėdainių United“ futbolininkai.

„Hegelmann“ komanda 4:0 (0:0) įveikė „ŠSPC-Radviliškį“, o kėdainiečiai 5:2 (2:1) – Mažeikių VIP.

Kitų ketvirto turo rungtynių rezultatai: Širvintų „VGTU Vilkai“–Vilkaviškio „Bruklinas“ 2:6 (1:1), Jonavos „Vikingai“–„Gargždų pramogos“ 4:0 (2:0).

Rezultatyviausių žaidėjų trijulę sudaro Jose Welingtonas („Akmenės kraštas“, 9 įvarčiai), Ignas Raštutis („Bruklinas“, 8), Kassula („Kauno Žalgiris“, 7).