36-erių V. Williams svajonę teniso turnyre sudaužė jauna britė | Diena.lt

36-ERIŲ V. WILLIAMS SVAJONĘ TENISO TURNYRE SUDAUŽĖ JAUNA BRITĖ

• 0

Kalifornijos valstijoje (JAV) pasibaigusį WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyrą „Bank of the West Classic“, kurio prizų fondą sudarė 687 900 JAV dolerių, laimėjo pirmą kartą šios serijos turnyro vienetų varžybų finale žaidusi 25-erių britė Johanna Konta.

Trečiąjį reitingą turėjusi J. Konta sekmadienį lemiamoje dvikovoje – 7:5, 5:7, 6:2 – įveikė aštuntą kartą šio turnyro finale žaidusią bei 2000 ir 2002 metais Stanforde triumfavusią bei favorite laikytą 36-erių metų amerikietę Venus Williams. Beje, V. Williams WTA serijos turnyrų finale žaidė jau 80-tą kartą bei bandė iškovoti 50-tą pergalę.

Be pagrindinio prizo vienetų J. Kontai atiteko 470 WTA reitingo taškų ir 128 100 JAV dolerių čekis.

Dvejetų varžybas laimėjo antrąjį reitingą turėjusios amerikietės Raquel Atawo ir Abigail Spears, finale 6:3, 6:4 nugalėjusios trečiąją turnyro porą kroatę Dariją Jurak bei Anastasiją Radionovą iš Australijos.