Šuolininkė į aukštį A. Palšytė – geriausio sezono rezultato pasaulyje autorė | Diena.lt

ŠUOLININKĖ Į AUKŠTĮ A. PALŠYTĖ – GERIAUSIO SEZONO REZULTATO PASAULYJE AUTORĖ

• 2

Trečiadienį Vokietijoje vykusiame tarptautiniame uždarų patalpų šuolininkų į aikštį turnyre (Internationales Springer-Meeting Cottbus) sėkmingai pasirodė Airinė Palšytė, kuriai tai buvo jos pirmosios varžybos po praėjusių metų pasaulio lengvosios atletikos čempionato Kinijos sostinėje.

180, 184, 188, 191, 194 ir 197 cm aukščius Lietuvos atstovė įveikė pirmais šuoliais bei tapo geriausio sezono rezultato pasaulyje autore.

Jau tapusi vienuolikos šuolininkių turnyro nugalėtoja, A. Palšytė bandė pagerinti Lietuvos rekordą, tačiau 200 cm aukštis šį kartą sportininkei nepakluso.

Antroji vieta turnyre Kotbuse atiteko ispanei Ruth Beitiai (194 cm), o trečia liko lenkė Kamila Lićwinko (194 cm).