Čempionų lygoje – įspūdingas G. Oreliko kėlinys ir lygiosios | Diena.lt

ČEMPIONŲ LYGOJE – ĮSPŪDINGAS G. ORELIKO KĖLINYS IR LYGIOSIOS

• 0

FIBA Čempionų lygos aštuntfinalį Bandirmos „Banvit“ krepšininkai su Gediminu Oreliku išvykoje pradėjo lygiosiomis 82:82 (13:19, 22:22, 22:23, 25:18) su Oldenburgo „EWE Baskets“ klubu.

Lietuvis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias savo komandoje.

Įspūdingą pasirodymą rungtynių trečiajame ketvirtyje surengė Gediminas Orelikas. Svečių puolimui ėmus strigti, lietuvis sėkmingai ėmėsi iniciatyvos, pataikęs keturis tritaškius. G.Orelikas iš 22-iejų komandos per ketvirtį pelnytų taškų surinko net 16.

Per lemiamą ketvirtį prie lietuvio prisijungė ir taškus ėmęs rinkti Jordanas Theodore'as, kurio tritaškis likus žaisti 2 su puse minutės priartino „Banvit“ iki taško (79:80).

Amerikietis per šį kėlinuką surinko 13 taškų, tačiau svarbų metimą pataikė turkas Tolga Gecimas likus žaisti 59 sek. Per likusį laiką nė viena komanda taškų nepelnė, tad poros baigtis keliasi į atsakomąsias rungtynes Turkijoje.

G.Orelikas per 30 minučių įmetė 23 taškus (4/6 dvit., 5/10 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po dusyk prasižengė ir suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

„EWE Baskets“: C.Krameris 19 (5 rez. perd., 10 atk. kam.), B.Qvale'as 15, R.Pauldingas 14, F.Massenatas 10.

„Banvit“: G.Orelikas 23, J.Theodore'as 19, F.Korkmazas 13 (7 atk. kam.), D.Kuligas 10.