FIBA Europos taurėje Jonavos krepšininkai nusileido Kipro čempionams | Diena.lt

FIBA EUROPOS TAURĖJE JONAVOS KREPŠININKAI NUSILEIDO KIPRO ČEMPIONAMS

• 1

Antrosiose FIBA Europos taurės grupių etapo rungtynėse Virginijaus Šeškaus treniruojama Jonavos „CBet“ nusileido Kipro čempionams.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Kipro, kurie pirmavo didžiąją dalį pirmosios rungtynių pusės. Šeimininkai per pirmąsias 20 minučių padarė net 10 klaidų, kas leido „Petrolina-AEK“ krepšininkams turėti 8 taškų pranašumą (35:43).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pradėjo švelninti rezultatą ir kelis kartus trečiajame kėlinyje komandas skyrė vos 1 taškas, tačiau svečiai turėjo savų atsakymų ir sėkmingiau uždarė kelinuką (57:61).

Lemiamą ketvirtį Kipro atstovai pradėjo spurtu 11:0 ir nutolo (57:72). Rungtynių pabaigoje „CBet" nebeatsitiesė ir patyrė nesėkmę rezultatu 80:87.

„CBet“: M. Lewisas 23, S. Mičovičius 16, A. Marelja 13, M. Hughesas 12.