Jonaviečiai FIBA Europos taurės sezoną atidarė pergalingai | Diena.lt

JONAVIEČIAI FIBA EUROPOS TAURĖS SEZONĄ ATIDARĖ PERGALINGAI

• 0

Trečiadienio vakarą Suomijos vicečempionai Karhu „Basket“ krepšininkai priėmė Jonavos „CBet“. Pirmąsias grupių etapo rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Lietuvos.

Strahinjos Mičovičiaus ir Edvino Šeškaus dueto truktelti svečiai po pirmųjų 10-ies minučių pirmavo 4 taškų skirtumu (14:18).

Antrojo kėlinuko pradžią kuriozišku dvitaškiu su pražanga atidarė Lukas Kreišmontas, o tolimus metimus pataikę jonaviečiai pradėjo tolti ir įgijo dviženklį pranašumą (19:30). Šeimininkai ir toliau besąlygiškai atakavo iš toli ir vien per pirmąją rungtynių pusę išmetė 30 tritaškių, kas leido iki ilgosios pertraukos priartėti iki vieno taško skirtumo (41:42).

Antroje rungtynių pusėje V. Šeškaus auklėtiniai išsprendė problemas prie savojo krepšio ir dar sykį įgiję dviženklį pranašumą susitikimo vadeles išlaikė iki finalinės sirenos. „CBet“ šventė pirmąją pergalę FIBA Europos taurės grupių etape rezultatu 104:88.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo M. Lewis II 22, S. Mičovičius 18, A. Marelja 16, E. Šeškus 15 taškų.