„Neptūno“ krepšininkai svečiuose patiesė „Pieno žvaigždes“ | Diena.lt

"NEPTŪNO" KREPŠININKAI SVEČIUOSE PATIESĖ "PIENO ŽVAIGŽDES"

Pirmadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate tryliktąją pergalę iškovojo Klaipėdos "Neptūnas". Uostamiesčio komanda svečiuose užtikrintai 86:70 (22:20, 24:18, 22:15, 18:17) įveikė Pasvalio "Pieno žvaigdes". Pasvalio ekipai tai buvo devintasis pralaimėjimas.

Mačo pradžioje po Gyčio Sirutavičiaus metimo 2:0 pirmavo "Pieno žvaigždės".

Svečiai netrukus išsiveržė į priekį, o 2 min. po Valdo Vasyliaus metimo pirmavo 5:8.

4 min. rezultatas buvo lygus (9:9), tačiau "Neptūnas" laimėjo atkarpą net 9:0 ir pirmojo kėlinio viduryje atitrūko - 9:18.

8 min. aikštės šeimininkai atsilikinėjo 13:22. Tačiau pirmojo kėlinio pabaigą Pasvalio ekipa laimėjo 7:0 ir po pirmojo ketvirčio atsilikinėjo tik 20:22.

Antrojo kėlinio pradžioje vyko atkakli kova, tačiau netrukus iniciatyvą perėmė uostamiesčio krepšininkai. 14 min. po V.Vasyliaus dvitaškio jie įgijo 11 taškų persvarą - 25:36.

17 min. Laimonas Kisielius "Pieno žvaigždžių" atsilikimą sumažino iki 4 taškų (34:38).

19 min. po Justo Sinicos tritaškio komandas skyrė 9 taškai (34:43).

Komandos išėjo ilsėtis aikštės šeimininkams atsiliekant 38:46.

Iki pertraukos Klaipėdos ekipoje rezultatyviausiai žaidė V.Vasylius ir J.Sinica, pelnę po 11 taškų. Aikštės šeimininkams 10 taškų pelnė L.Kisielius.

24 min. "Pieno žvaigždės" priartėjo (50:54). Tačiau klaipėdiečiai įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė didinti persvarą. Jie laimėjo atkarpą 10:0 ir nutolo - 50:64.

Po trijų kėlinių svečiai pirmavo 53:68.

Ketvirtajame kėlinyje po Arno Butkevičiaus dvitaškio LKL vicečempionų persvara išaugo iki 19 taškų - 55:74.

35 min. komandas skyrė net 20 taškų - 55:75. Mačo baigtis tapo aiški. Pasvalio krepšininkai nusileido "Neptūnui" 70:86.

Rezultatyviausi

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 18, Alexanderis Oriakhi 13, Evaldas Kairys 10, Aidas Viskontas 7.

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 17, Justas Sinica 11, Mustafa Shakuras 11, Martynas Mažeika 10, Arnas Butkevičius 10, Keithas Bensonas 8.