Moters dilema: ar grįžti pas vyrą, su kuriuo turi septynis vaikus | Diena.lt

MOTERS DILEMA: AR GRĮŽTI PAS VYRĄ, SU KURIUO TURI SEPTYNIS VAIKUS

  • 3

LNK laidoje „Yra, kaip yra“ – neįtikėtina jausmų drama. Lina, kuriai jau per keturiasdešimt, atsidūrė keblioje situacijoje. Dėl visko kaltas kompiuteris. Jos gyvenimas pradėjo griūti, kai atsirado internetas.

Lina gyveno su savo vyru kaime. Sutuoktinis – ir Linos vaikų tėvas. Vieną dieną jų namuose atsirado kompiuteris. Atsidaro ir internetas. O internete – pažintys. Linai tos naujos pažintys labai patiko. Ji susirado draugų ir iš Egipto, ir iš Pakistano. Ji labai žavėjosi vyrais musulmonais. Žavėjosi tol, kol įsimylėjo. Ir meilė sulaukė atsako. Ahmedas žadėjo ją vesti ir atvažiuoti į Lietuvą, tačiau vedė savo tautietę. Lina liko įskaudinta širdimi.

Tačiau jos meilė kitataučiams, tamsaus gymio vyrams neišblėso. Lina susipažino su Žydrūnu. Jis lietuvis, tačiau labai panašus į tuos musulmonus, kuriais Lina taip žavisi. Dėl Žydrūno Lina paliko savo vyrą. Tiesa, išeidama gyventi atskirai, pasiėmė keletą vertingų daiktų: plazminį televizorių, skalbimo mašiną. Naujas mylimasis sakė, kad tie daiktai nereikalingi, todėl pardavė juos po 20 eurų. O tie daiktai buvo pirkti už skolintus pinigus. Pinigus, kuris skolinosi Linos vyras.

Tai – dar ne visos bėdos. Linos meilužis netrukus susirado naują draugę ir Liną paliko. „Aš turėjau daugiau nei 200 moterų“, – LNK laidoje gyrėsi jis. Lina man tik viena iš daugelio“. Linos akyse kaupėsi ašaros girdint tokius buvusio draugo žodžius. Maža to, jis pasirodęs studijoje papasakojo daug pikantiškų detalių iš Linos gyvenimo. Vyras sakė, kad Lina prie kompiuterio su „tais uzbekais“ ne tik šiaip bendraudavo, bet ir savo nuogą krūtinę demonstruodavo. O jie taip pat „atsipalaiduodavo“...

Lina vis dar neabejinga savo buvusiam draugui Žydrūnui, bet šis jau išėjo pas kitą. Pas tvarkingą moterį. Lina viena. Sudaužyta širdimi. Bet čia į studiją netikėtai įžengia buvęs Linos sutuoktinis ir prašo jos sugrįžti į namus. Kaip ji pasielgs? Atsakymas – antradienį 17.25 val. laidoje „Yra, kaip yra“ per LNK.

GALERIJA

  • Žydrūnas
  • Linos vyras
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

AS

O sia laida nusivyliau ir nebeziuriu.Masalskiene kokia laida sutikai vesti.Ar ne geda>

Nuomone

Ar tokias sliundras reikia rodyti.Jai reikia ,kad vyras pakelus sijona ant galvos slapia maisa ant uzpakalio ir taip pamokintu su dirzu ,kad ir baba budama prisimintu savo sliundriska gyvenima.Neprosal ir ta istvirkeli sitaip pamokinti.Manau,kad cia kalti ir portalai mokinantis ivairiu sekso ....

Baisu

Na, gal baikit toje laidoje " yra, kaip yra" tokių moterėlių " problemas" spręsti, na, nedomina mūsų jų tie visokie 'įdomūs" polinkiai, visiškai.Gražiai pasakyta ' išėjo pas tvarkingą moterį", na, tai viskas ir aišku, kam čia dar per televizorių rodyti, na, tegul grįžta ar ne pas tą savo vyrą,ar ieško dar kitų, na, neįdomu mums jos tas gyvenimas. Tiesiog bjauru.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS