Aukso medalius iškovojusiai R. Meilutytei – piniginė premija ir iš valstybės | Diena.lt

AUKSO MEDALIUS IŠKOVOJUSIAI R. MEILUTYTEI – PINIGINĖ PREMIJA IR IŠ VALSTYBĖS

• 19

Plaukimo 50 metrų krūtine finale aukso medalį iškovojusiai bei pasaulio rekordą pagerinusiai Rūtai Meilytytei solidžią piniginę premiją skirs ir valstybė.

Lietuva auksine žuvele tituluojamai kaunietei iš viso išmokės 35,525 tūkst. eurų premiją. Valstybės premijas moka Nacionalinė sporto agentūra.

Primename, kad Lietuvos plaukikė sekmadienį Japonijoje vystančiame pasaulio plaukimo čempionate distanciją įveikė per 29,16 sekundės.

26-erių lietuvė pasaulio čempionate antradienį taip pat auksą iškovojo dvigubai ilgesnėje distancijoje – 100 metrų krūtine finale.

R. Meilutytė šią distanciją įveikė per 1 min. 4,62 sekundės.