Penkios kosmetikos priemonės, kurias verta pasiimti keliaujant prie jūros | Diena.lt

PENKIOS KOSMETIKOS PRIEMONĖS, KURIAS VERTA PASIIMTI KELIAUJANT PRIE JŪROS

  • 0

Net ir per atostogas, nusimetus darbo kostiumėlius, palikus miesto ritmą, kasdienės kosmetikos naudojimas vis tiek išlieka svarbiu kiekvienos moters kasdieniu ritualu.

Tačiau per atostogas, ypač jei jas nusprendėte praleisti prie jūros, nuolat teptis lipnius kremus ar nešiotis dezodorantus nėra labai patogu.

Vis dėlto, kosmetikos rinka taip pat nestovi vietoje. Nuolat sukuriama patogesnių kosmetikos produktų, kurie ypač praverčia atostogaujant pajūryje, rašoma pranešime spaudai. Vieni jų yra labai įprasti, o apie kitus daugelis turbūt dar nėra girdėję. Kosmetologė Greta Simonaitytė pataria, kokias 5 kosmetikos priemones tikrai verta išbandyti keliaujant prie jūros.

1.  Purškiamas vanduo odai su SPF apsauga

Apie apsaugą nuo saulės jau žinome daug, taip pat ir tą faktą, kad kremu nuo saulės būtina teptis kas keletą valandų. Viena įdomesnių naujų priemonių, kuri šią procedūrą gali labai palengvinti, tai purškimas vanduo su SPF apsauga. Tokia priemonė, anot specialistės, ne tik atgaivina ir drėkina, bet taip pat ir apsaugo veido odą nuo žalingų ultravioletinių spindulių. „Ši purškiama veido apsauga, mano nuomone, yra svarbiausia priemonė keliaujant atostogauti. Ji yra labai patogi ir lengvai naudojama. Keli papurškimai ir galite saugiai mėgautis saulės spinduliais. Taip pat ją galima purkšti ir ant makiažo“, – sako G. Simonaitytė.

2.  Ilgalaikis dezodorantas

Apsauga nuo prakaito vasarą nepakeičiama, tačiau pajūryje, mėgaujantis jūra, tokias priemones tenka naudoti dažniau nei įprasta, jas nuolat reikia turėti su savimi. Kosmetikos gamintojai jau yra pasiūlę net keletą ilgalaikių dezodorantų variantų. Tarp jų ir tokių, kurie veiksmingumą išlaiko ir keletą dienų. „Naudojant ilgalaikį dezodorantą, lengviau mėgausitės šiluma ir nereiks nerimauti dėl prakaito dėmių, atsirandančių ant vasariškos suknelės ar palaidinės. Tokio tipo dezodorantą vakare reikia tepti ant švarios, nepažeistos pažastų odos ir ryte jausitės gaiviai, o poveikis, priklausomai nuo prakaitavimo, laikysis net kelias dienas“, – aiškina kosmetologė.

3.  Pleistrus pakeičiantis apsauginis pieštukas

Viena įdomesnių naujovių – specialus tepamas pieštukas, kuris apsaugo odą nuo nutrynimų. Vasarą norisi apsiauti atviras, seniai nenešiotas basutes ar naujus aukštakulnius, tačiau po ilgų pasivaikščiojimų gali tekti kęsti nemenką skausmą. O pleistrai ne visada labai patogūs, ypač prie jūros.  „Toks tepamas pleistras puikiai atstoja įprastus. Juo reikėtų pasitepti dar prieš avint batelius tose vietose, kurios nepatogiai trinasi į avalynę“, – sako „Eurovaistinės“ grožio konsultantė.

4.  Vandeniui atsparus blakstienų tušas 

Ši priemonė tikrai nebėra jokia naujovė, tačiau svarbiausių pajūrio kosmetikos priemonių sąraše ji būtina. Net ir atostogų metu norisi šiek tiek paryškinti akis ir nesmagu, kai po maudynių ar ilgo laiko karštyje, tušas ima byrėti. Nenuostabu, kad vandeniui atsparūs tušai šiltuoju metų laiku yra vieni paklausiausių kosmetikos produktų. „Šie tušai ne tik suteikia akims išraiškingumo, bet ir leidžia visai dienai užmiršti apie nuvarvėjusį akių makiažą. Tačiau labai svarbu nepamiršti vakare jo nusivalyti ir leisti blakstienoms naktį ilsėtis“, – perspėja G. Simonaitytė.

5.  Sausas šampūnas plaukams

Galvos plovimas atima daug laiko ir pastangų, o per dažnai trinkti ir šlapinti plaukus dar ir nėra sveika. Atostogų metu norisi leisti plaukams šiek tiek pailsėti nuo karštų plaukų džiovintuvų ir kitų tiesinimo ar garbanojimo priemonių. „Norint sutaupyti laiko ir leisti plaukams atsigauti, puiki išeitis – sausas šampūnas. Tokio tipo šampūnas plaukams suteiks malonų gaivos jausmą ir švarių plaukų vaizdą“, – teigia grožio konsultantė. Ši priemonė itin patogi tiems, kurių plaukai labai linkę riebaluotis.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS