Populiariausi mitai apie kosmetikos naudojimą | Diena.lt

POPULIARIAUSI MITAI APIE KOSMETIKOS NAUDOJIMĄ

  • 0

Ne paslaptis, jog norint pasidaryti nepriekaištingą makiažą, reikia įdėti nemažai pastangų. Prireikia šiokių tokių įgūdžių, tam tikrų žinių ir tinkamų kosmetikos priemonių. Situaciją dar labiau apsunkina tai, jog per ilgus metus atsirado nemažai mitų apie šių produktų naudojimą – šį kartą paneigsime populiariausius iš jų.

Reguliariai dažantis, oda sensta greičiau

Oda greičiau sensta ne dėl makiažo priemonių, o dėl to, kad yra tinkamai nenuvaloma ir nepakankamai sudrėkinama. Tai yra pagrindinės priežastys, lemiančios spartesnius senėjimo procesus. Jeigu rinksitės kokybišką dekoratyvinę kosmetiką, visuomet sąžiningai nusivalysite visus jos likučius ir nepamiršite kasdienės rutinos, jos būklė išliks nepakitusi – tuo galite net neabejoti.

Raudonas lūpdažis yra ne kiekvienai

Daugelis žavisi raudonų lūpų dažų galia, tačiau kai kurios moterys atsisako ja pasinaudoti, nes yra girdėjusios, kad tokias priemones galima rinktis tik jaunoms, šviesią odą turinčios damoms. Visgi, šis gajus mitas yra labai toli nuo realybės. Raudona spalva tinka bet kokio amžiaus moterims – tereikia surasti prie Jūsų veido labiausiai tinkantį atspalvį. Tad jeigu išbandėte vieną ar kelis ir nei vienas variantas nenudžiugino, nenustokite ieškoti.

Vyresnėms moterims nereikėtų naudoti blizgančių šešėlių

Taip, blizgančios spalvos dažniau nusėda ant vokų linijų ir raukšlelių, tačiau jeigu šešėlius tepsite arčiau voko centro ar prie pat blakstienų linijos, to galėsite išvengti. Taip pat prieš tepant akių šešėlius, pravartu naudoti specialią bazę, kuri išlygins bet kokius nelygumus. Akivaizdu, kad šventiškai paryškinti akis tikrai įmanoma kiekvienai – žaismingas makiažas gali būti kuriamas nepriklausomai nuo Jūsų amžiaus.

Makiažo pagrindas reikalingas ne visais atvejais

Ši priemonė yra viena svarbiausių darantis bet kokį makiažą – būtent jos dėka pavyksta užtikrinti nepriekaištingus rezultatus. Visgi, kartais teigiama, kad pagrindas reikalingas tik tuo atveju, jeigu planuojama daryti sunkesnį makiažą. Tiesa, kad tokiais atvejais pakaks lengvesnio tokio produkto sluoksnio, tačiau jis vien bus reikalingas. Taip pat klystama su atspalvio pasirinkimu – kartais teigiama, kad pagrindas turėtų būti šviesesnis nei Jūsų oda. Tačiau tiesa ta, jog iš tiesų jis turėtų atitikti Jūsų odos spalvą, kad ji neatrodytų nei šviesesnė, nei tamsesnė.

Pasidažius apsauga nuo saulės nėra reikalinga

Nuo saulės saugančiuose produktuose yra naudojamos specialios formulės, kurios blokuoja žalingus ultravioletinius saulės spindulius ir apsaugo odą. Tiesa, dekoratyvinė kosmetika kartais taip pat gali pasiūlyti SPF filtrus. Tačiau jeigu tokia informacija nėra nurodyta, tokios priemonės nesuteiks apsauginės funkcijos – jei norėsite nesugadinti nepriekaištingos odos būklės, ja teks pasirūpinti atskirai.

Riebios odos nereikia drėkinti

Tikriausiai puikiai žinote, jog prieš tepant makiažo priemones, odą būtina sudrėkinti – taip galima išvengti išsausėjimo ir užtikrinti tolygesnius rezultatus. Visgi, kartais nusprendžiama, kad riebiai odai šis žingsnis nėra reikalingas. Tačiau iš tiesų tokios odos savininkėms paprasčiausiai reikia rinktis tokius produktus, kurių sudėtyje nėra aliejų arba jų kiekis yra itin minimalus. Platų drėkinamųjų kremų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudusios ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/kremai/f/all/drekinamieji.

Naudojant drėkinamąjį kremą, nebereikia naudoti grunto

Abi šios priemonės turi skirtingas formules ir yra naudojamos skirtingiems tikslams. Drėkinamieji kremai palaiko odos drėgmės lygį, o gruntai išlygina smulkias raukšleles ir sumažina porų dydį. Jie taip pat drėkina odą, tačiau pagrindė funkcija yra jos išlyginimas. Norėdamos pasiekti geriausių rezultatų, pirmiausia turėtumėte tepti drėkinamąjį kremą ir tik po to – gruntą.

Nustojusios tikėti šiais mitais, dar efektyviau pasidarysite tobulai atrodantį ir ilgai išliekantį makiažą. Tai padaryti tikrai nėra sudėtinga, o ilgainiui šios užduotys tampa vis paprastesnės.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS