Berlyno zoologijos sode kiaušinį peri homoseksualių pingvinų pora | Diena.lt

BERLYNO ZOOLOGIJOS SODE KIAUŠINĮ PERI HOMOSEKSUALIŲ PINGVINŲ PORA

Berlyno zoologijos sode homoseksualių pingvinų pora  peri kiaušinį. „Abu patinėliai elgiasi kaip pavyzdiniai tėvai ir šildo kiaušinį pakaitomis“, – sakė zoologijos sodo atstovas Maximilianas Jägeris.

Karališkieji pingvinai Skipperis ir Pingas yra dešimties metų amžiaus. Jie praleidžia labai daug laiko kartu ir saugo kiaušinį nuo kitų pingvinų. „Tos pačios lyties pingvinų porų yra ir natūralioje gamtoje“, – aiškino ekspertas. Tai gyvūnų karalystėje esą nėra neįprasta.

Kad minėti pingvinai nori tapti tėvais, jie signalizavo jau kurį laiką. „Jie mėgino perėti žuvis ir akmenis“, – pasakojo M. Jägeris. Tikrą kiaušinį prižiūrėtojai Skipperiui ir Pingui pasiūlė liepos viduryje, ir abu patinėliai iš karto ėmėsi darbo.

„Mes nežinome, ar šis kiaušinis yra apvaisintas“, – sakė zoologijos sodo atstovas. Jei taip, tai tuomet po 55 dienų išsiris jauniklis.

Tai, kad tarp karališkųjų pingvinų perėjimu pakaitomis rūpinasi patinėlis ir patelė, yra normalu.

GALERIJA

  • Berlyno zoologijos sode kiaušinį peri homoseksualių pingvinų pora
  • Berlyno zoologijos sode kiaušinį peri homoseksualių pingvinų pora
  • Berlyno zoologijos sode kiaušinį peri homoseksualių pingvinų pora
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Nerijus

Pingvinams patinams iauge I krauja, kad nesant patelei t.y. kai ji gaudo zuvis ar maitinasi, saugoti kiausini. Jie neperi, o saugo.

B.

Perėti gali, bet padėti kiaušinio tai niekaip. Todėl tai veda į išmirimą.

Nerijus

Suraskite jiems pingvines arba isleiskite I naturalia gamta. Pingvinai saugo kiausinius ir cia nera kazkas neiprasta. Paziurekite tarybini multiplikacini filma apie pingvinai "Lolo". Tyciojasi is pauksciu. Gal dar ir hormonu susvirkste.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS