Astrologinė prognozė balandžio 22–28 d. | Diena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ BALANDŽIO 22–28 D.

AVINAS

Savaitės pradžioje sublizgėsite originalumu, išradingumu. Išvykos, pokalbiai gali ir džiuginti, ir stebinti. Atsargiai kelyje. Profesinėje srityje energijos ir užsispyrimo turėtų padaugėti. Stengsitės išsilaikyti prieš konkurentus, pavydžius kolegas. Reikėtų vengti pabrėžtinai reikšti savo išskirtinumą ir kritikuoti kitus. Savaitgalį ne viskas teiks pasitenkinimą. Vis dėlto smagus bus sekmadienis, jeigu suplanavote pramogą, išvyką.

JAUTIS

Savaitės pradžioje numatomos viešnagės, išvykos. Kažkuo nustebinti gali antroji pusė ar naujas gerbėjas. Gali keistis planai, susiję su investicijomis, nuosavybe. Paskubėkite, jei dar nedeklaravote pajamų, nesumokėjote mokesčių. Svarbi savaitė, jei turite planų vykti į užsienį, pradėti veiklą su užsieniečiais ar susitikti su oficialiais veikėjais, politikais. Laukia netikėtumai. Savaitgalį galbūt teks padirbėti ar pasirodyti prieš reiklią publiką.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje pasižymėsite kūrybingumu, originalumu. Galbūt sužinosite keistą naujieną apie artimą žmogų ar draugą. Derėtų labiau rūpintis sveikata. Regis, darbe bus pareikalauta svarių kokios nors veiklos rezultatų, finansinės ataskaitos. Jeigu nebuvote sutvarkę finansinių reikalų, grąžinę skolų, nesistebėkite, kad tarsi lavina ant galvos užgrius nemaži rūpesčiai, išlaidos. Savaitgalį jus domins kelionės, renginiai.

VĖŽYS

Savaitę pradėsite nuotaikingai, jei nesutriks savijauta. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, neįprastu maistu. Nelaukto pasiūlymo galite tikėtis iš mažai pažįstamo asmens ar naujo gerbėjo. Nerimą kels konkurentų, oponentų elgesys. Regis, aplinkiniams darysite prieštaringą įspūdį – vieniems pozityvų, kitiems – neigiamą. Verčiau nerizikuokite santykiais ir įvaizdžiu. Prasidedant savaitgaliui, kils noras išlaidauti.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje pajusite energijos pliūpsnį. Galbūt tai paskatins originaliau susitvarkyti namus, keisti įvaizdį, pasireikšti draugų kompanijoje, o gal šokiruoti aplinkinius  ekscentriška išvaizda. Norėsis elgtis nevaržomai. Deja, teks pasistengti laiku atlikti darbus. Nerimo gali sukelti sveikata ar išvaizdos pokyčiai. Savaitgalį bus lengva ir susipykti su svarbiu žmogumi, ir susitaikyti.

MERGELĖ

Pirmadienį noriai šeimininkausite virtuvėje, bendrausite su artimais žmonėmis. Norėsis rūpintis savo ir namiškių gerove. Šią savaitę savo rezultatais, pasiekimais, gabumais jus gali nustebinti vaikai, mylimas žmogus. Arba jums atsiras progų pademonstruoti savo žavesį. Kita vertus, artimieji gali stebinti ir negatyvia prasme. Savaitgalis privers labiau rūpintis išvaizda, sveikata, augintiniais. Saugokitės avarijų, ugnies.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje tikriausiai svečiuositės pas gimines ar jų sulauksite savo namuose. Turėsite progų pasijusti populiarūs. Tik pasistenkite nešvaistyti pinigų, santaupų abejotiniems dalykams, keistoms investicijoms. Po švenčių nebeatidėliokite tų nemalonių reikalų, kuriuos privalote išspręsti. Savaitgalis žada polėkį, ypač jei esate įsimylėję ar degate noru pademonstruoti savo ar vaikų talentus, laimėti gerbėjų ar publikos dėmesį.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje rūpės žemiški malonumai. Džiaugsitės kitų svetingumu, dosnumu, o ir patys stengsitės tokie būti. Profesinėje veikloje gali būti pareikalauta atviresnės pozicijos, išsakyti nuomonę. Siekite konkretumo, tikslumo, jei teks derėtis, sudaryti sutartis. Nerizikuokite reputacija ir santaupomis. Saugokite vaikus. Savaitgalį jus vilios gamta arba jaukus poilsis namuose. Jeigu turite sodybą, turbūt vyksite į ją.

ŠAULYS

Pirmadienį būsite nusiteikę priimti svečius arba svečiuotis. Derėtų neprarasti saiko vaišinantis, ypač stipriaisiais gėrimais, nes tai gali išprovokuoti nemalonius įvykius. Beje, neįprasta organizmo reakcija gali priversti jus pagalvoti apie sveikatą, naują gyvenimo būdą. Po švenčių augs profesinės ir kūrybinės, turtinės ambicijos. Galimi įvykiai, susiję su nekilnojamuoju turtu, tiekimu, prekyba. Savaitgalį daug bendrausite.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje norėsis ramybės, tačiau neišvengsite dėmesio, šurmulio. Netikėtomis išdaigomis gali šokiruoti vaikai, gerbėjai. Rūpinkitės sveikata, kaupkite pozityvią energiją. Situacija po švenčių reikalaus tvirtumo. Taps akivaizdu, kad reikia konkretizuoti, apibrėžti reikalus ir ryšius. Nieko gero, jei pulsite reikšti pretenzijas. Nederėtų provokuoti konfliktų. Savaitgalį pavyks pasimėgauti žemiškais malonumais, gamta.

VANDENIS

Šią savaitę nenuobodžiausite, ypač pirmomis dienomis, kai jus prisimins draugai, pažįstami. Deja, šis metas gali atnešti ir išbandymų. Galite likti nesuprasti, jei savo norus reikšite pernelyg ekscentriškai. Kita vertus, galite suvokti dalykus, kurių anksčiau nesugebėjote sau paaiškinti. Savaitgalis pažers įspūdžių, jei kažkur dalyvausite, bendrausite, reikšitės viešumoje. Tai skatins nerimastingumą, emocines audras. Būtina savikontrolė.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje viskas bus neblogai, jei galėsite pasirinkti, su kuo bendrauti, kur lankytis. Tuomet pakaks ir aktyvumo, ir iškalbos. Tik būkite diplomatiški ir kantrūs su tais, kurie turi daugiau valdžios ir įtakos nei jūs. Susitikimai, pokalbiai su draugais, pažįstamais suteiks tvirtybės, drąsos. Galbūt tai paskatins jus tapti veiklesnius, rizikuoti. Tai nebūtinai išeis į gera. Savaitgalį pasijusite išsisėmę, pasiilgę ramybės, privatumo.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS