Astrologinė prognozė balandžio 6-12 d. | Diena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ BALANDŽIO 6-12 D.

AVINAS

Šią savaitę daugės noro kurti, dirbti. Būsite linkę rizikuoti, persidirbti. Galite pakenkti savo sveikatai. Arba viskas vyks lyg ir sklandžiai, tačiau įvykiai už jūsų namų durų veiks ir jūsų bei šeimos narių situaciją. Nerimausite dėl numatomo nuostolio. Nepalanku lįsti į skolas, nesaikingai išlaidauti. Į savaitės pabaigą galite sulaukti aktualios žinios iš toli. Pravartu pasilepinti gardžiu maistu, atsipalaiduoti.

JAUTIS

Savaitės pradžioje būsite kūrybingi, azartiški. Galite neatsispirti meilės avantiūrai ar kitokiai pagundai. Eibių gali prikrėsti ir jūsų atžalos. Reikia ypač saugotis avarijų, ugnies. Kai kurie santykiai, sutartys gali nutrūkti. Artėjant savaitgaliui tikėtini įdomūs įvykiai, gal net likimo posūkiai. Su nerimu seksite naujienas iš užsienio, jei ten yra įstrigusių artimų žmonių. Internetu gausite pasveikinimų, gal ir dovanų.

DVYNIAI

Šiuo metu iš darbdavio ar verslo partnerio galite gauti pasiūlymą / pastabą. Teks rūpintis praktiniais dalykais, namų ūkiu. Galimos buitinės traumos, materialinė žala. Galbūt dėl kažkokios priežasties imsite kitaip žvelgti į žmones, kurie anksčiau nepatiko. Neblogai seksis lavinti kūrybinius gebėjimus. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus. Pavasaris skatins mėgautis įvairiais džiaugsmais, ribojimai slėgs, norėsis rizikuoti. Tai pavojinga.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje seksis įvairaus pobūdžio informacinė veikla. Pasinaudoję gauta informacija galite lengviau susidoroti su asmenine problema. Regis, džiaugsitės, jei niekur nereikia eiti iš namų ir neprivalote kontaktuoti su reikliais, valdingais asmenimis. Buities darbai, rami veikla bus labiausiai priimtini. Kažkuo nudžiugins vaikai. Savaitgalį labiau susidomėsite savo išvaizda, stiliumi. Jei gerai jausitės, be veiklos nesėdėsite.

LIŪTAS

Šią savaitę ramybės neduos svetimos nuodėmės ir naudos, todėl emocijos banguos. Gausite aktualios informacijos, aktyviai bendrausite socialiniuose tinkluose. Vis dėlto jūsų komentarai ne visiems patiks. Jei teiksite interviu, rašysite straipsnį ar pan., sulauksite kritikos. Saugokitės neprognozuojamų situacijų, agresyvių asmenų. Reikėtų atsargiau elgtis su elektra, kompiuteriais, kita technika. Savaitgalį mielai užsiimsite su vaikais.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje prabus gyvenimo džiaugsmas, meilės troškulys. Gali kilti noras rizikuoti. Saugokitės traumų. Regis, rūpės verslo planai, finansiniai klausimai. Galbūt kažką planuojate įsigyti, kuriate rimtus projektus ar darote tyrimus. Galite būti nervingi, galbūt dėl kitų žmonių neatsakingo elgesio, būtinybės šalinti techninius gedimus ar dėl informacijos iš žiniasklaidos, giminių. Velykas stengsitės švęsti ir neliūdėti. Vis dėlto įtampos nestigs.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia netinkama sudėtingiems reikalams. Stigs vidinės ramybės arba jaukumo namuose. Galbūt būtinybė pasirūpinti šeimos nariu ar augintiniu atrodys tarsi sunki našta. Neskaudinkite tų, kurie jus myli. Bus geriau, jeigu susilaikysite nuo išlaidavimo. Rizikuosite likti tuščiomis kišenėmis. Pasisaugokite infekcijų, traumų. Savaitgalį šventinę nuotaiką palaikyti bus nelengva. Kai kurie artimi žmonės turės bėdų arba jų kils jums.

SKORPIONAS

Savaitė bus keistoka. Viena vertus, norėsis ramybės, galimybės likti nuošalyje. Kita vertus, jūsų elgesys kels erzelį, įtampą ar net pavojų. Didelė slaptos infekcijos grėsmė. Galite gauti atsakymą dėl darbo, kūrybinio ar edukacinio projekto, internetinio verslo užsakymų. Nesitikėkite, kad tie, kurių paramos tikitės, jus palaikys. Savaitgalį dėmesį nukreipsite į šalia esančius. Kils noras juos  palepinti.

ŠAULYS

Šiuo metu galbūt būsite verčiami prisiimti atsakomybę ar atsiskaityti už atliktus darbus, aiškintis dėl savo kalbų, komentarų ar pan. Saugokitės traumų, infekcijų, neprovokuokite konfliktų. Pravartu pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata, mityba, susilaikyti nuo rizikingų nuotykių, eksperimentų. Įsigilinkite į tai, ką ketinate kitiems pranešti, – ar tai būtina ir moralu. Savaitgalį norėsis pasilepinti komfortu, skaniais patiekalais.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje pasistenkite atlikti svarbiausius reikalus, susirasti reikalingos informacijos. Galite sulaukti naujovių versle, darbe. Regis, pasižymėsite priekabumu, reiklumu. Jei dirbate vadovaujamą darbą, jūsų pavaldiniai nesidžiaugs. Venkite rizikingų avantiūrų. Saugokite nuo pavojų vaikus. Galbūt dalyvausite socialiniame projekte. Savaitgalį susimąstysite apie gyvenimo prasmę, religines ir filosofines tiesas.

VANDENIS

Ši savaitė gali būti nelengva, kelianti sumaištį. Regis, labai nerimausite dėl šeimos nario problemų – psichologinių, finansinių arba sveikatos. Reikia ypač saugotis ugnies, traumų, infekcijų. Elgsitės ekscentriškai, ypač jei norite įrodyti savo teisumą, rasti pasekėjų, griauti stereotipus. Nekenkite sau ir kitiems. Jūsų autoritetas pakils, jeigu nevengsite atsakomybės. Šį savaitgalį galite pakliūti į malonią socialinių tinklų draugiją.

ŽUVYS

Šią savaitę ypatingo atidumo prireiks tvarkant finansinius reikalus, draudimo dokumentus ar pan. Jausis konkurencija su kitais dėl tų pačių dalykų. Neskleiskite gandų, sąmokslo teorijų. Gali būti, kad artimas žmogus atsidurs ligoninėje ar pateks į kokią nors keblią situaciją ir jam prireiks jūsų pagalbos, informacijos. Galvokite, ką sakote, komentuojate. Savaitgalį liūdėsite, kad nebus galimybių švęsti kartu su giminėmis.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Romualdas

Astrologai ką sako žvaigždės dėl koronaviruso? ,turbūt tyli?, nekomentuojat žvaigždžių komentatoriai ,nedrįstat ?.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS