Astrologinė prognozė kovo 18-24 d. | Diena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ KOVO 18-24 D.

Ką žada žvaigždės?

AVINAS

Ši savaitė bus darbinga. Turėsite galimybių pasireikšti darbe. Pavyks išblaškyti abejones dėl jūsų patikimumo ir sugebėjimo vykdyti nelengvas užduotis. Pravartu skirti laiko ir lėšų sveikatai stiprinti, išvaizdai gerinti. Savaitgalį būsite nusiteikę laisvalaikį praleisti nekasdieniškai, tačiau piniginės turinys gali neatitikti jūsų norų. Neieškokite abejotinų nuotykių.

JAUTIS

Gerai seksis kūrybinis ir pedagoginis darbas. Nuotykių ir romantikos troškulys irgi sustiprės. Domins įvairios pramogos, renginiai, avantiūros. Vis dėlto daugiausia teks suktis kasdienių darbų verpete. Būsite darbštūs, tačiau lengva suklysti tvarkant pinigų ir verslo reikalus. Pasistenkite viską daryti atsakingai. Savaitgalį prireiks atidumo, kad nepakenktumėte sau ar kitiems. Būtų gerai, kad teisingai išgirstumėte, ką sako antroji pusė.

DVYNIAI

Dirbsite nelengvus, kasdienius darbus, tačiau mintys suksis apie šeimą, draugus, pinigus. Kartu su artimais žmonėmis galite aptarti bendrus šeimos reikalus, o gal verslo planus. Tai turbūt neliks tuščiomis kalbomis. Nuo savaitės vidurio jau gana aktyviai darbuositės kūrybos, verslo, mokymų ar sporto, turizmo srityse. Savaitgalis bus gana ūkiškas. Atsiras nenumatytų rūpesčių. Pailsėkite nuo protinio darbo ir neužsisėdėkite prie kompiuterio.

VĖŽYS

Šią savaitę nerimą kels tiek piniginiai reikalai, tiek asmeniniai santykiai. Nepamirškite, kad ramybė, laimė yra vidinė būsena, ir tai turite susikurti patys. Galite leistis į kelionę arba jai ruoštis, domėtis maršrutais ir kt. Savaitgalį norėsis egzotikos, neįprastų pramogų, romantikos, kūrybinės saviraiškos. Nusipelnėte bent trumpam pasinerti į tai, kas malonu. Raskite galimybių saikingai palepinti ir savo vaikus.

LIŪTAS

Šią savaitę jausitės gana komfortiškai ir be įtampos tvarkysite numatytus reikalus. Tikėtini neblogi pasiūlymai ir sumanymai, tad teks pagalvoti, kas jums naudinga. Būsite linkę išlaidauti, kad nudžiugintumėte brangius jums žmones ar kažkam padarytumėte įspūdį. Neieškokite abejotinų nuotykių. Būkite labai apdairūs tvarkydami su finansais, tarpininkavimu, informacija susijusius reikalus. Savaitgalį geriausia laiką leisti su šeima.

MERGELĖ

Šią savaitę atsiras daugiau energijos, sportinio ir kitokio azarto bei naujų troškimų ir vilčių. Jaudinančių įspūdžių galite tikėtis, jei išsiruošite į sporto ar pramoginį renginį, pasimatymą. Gali pasitaikyti ir keistų nesusikalbėjimų. Tikėtina, kad skaičiuosite pajamas ir išlaidas ar tiesiog aktualūs bus turtiniai, piniginiai reikalai. Rūpesčių gali kelti augintiniai. Savaitgalį nemaža apgaulių, apsinuodijimų tikimybė, tad būkite atsargūs.

SVARSTYKLĖS

Norėsis atsipalaiduoti, pabendrauti ir paplepėti be jokių įsipareigojimų bei įtampos. Būsite kūrybingi, bet kartu ir patiklūs, pasiduosite kitų įtakai. Nuo savaitės vidurio daug dėmesio skirsite draugams, mėgstamai veiklai. Galbūt nerimo sukels partnerio ar vaikų planai. Savaitgalį galite gauti viliojantį pasiūlymą. Aklai nepulkite į abejotinas avantiūras. Saugokite sveikatą, branginkite esamus meilės santykius.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje su darbo kolektyvu ar verslo partneriais šauniai darbuositės, o su draugais, pažįstamais įdomiai leisite laiką. Tikėtini intriguojantys pasiūlymai. Antroje savaitės pusėje jau reikėtų atitrūkti nuo įtemptų darbų. Venkite abejotinų sandėrių. Savaitgalis bus kupinas emocijų. Gali apimti nostalgija dėl anksčiau patirto meilės jausmo ar turėtos nuosavybės, nuoširdžios draugystės. Tikėtini tikri ar virtualūs susitikimai.

ŠAULYS

Uoliai darbuositės, stengdamiesi įtikti klientams ir darbdaviui. Išties bus nesunku atkreipti į save aplinkinių dėmesį ir įrodyti, ko esate verti. Gali būti siūloma prisiimti nemažą atsakomybę, apsvarstyti naujus profesinius planus. Neatsisakykite originalių pasiūlymų, tačiau viską planuokite racionaliai. Kils noras aiškintis senus nesutarimus, gaivinti meilę, draugystę. Savaitgalį seksis meninė, kūrybinė veikla. Tik venkite triukšmingų kompanijų.

OŽIARAGIS

Ši savaitė leis geriau suvokti galimybes ir perspektyvas. Galite atlikti nemažai svarbių reikalų arba juos aptarti su profesionalais. Įdomių perspektyvų žada jums svarbus renginys arba kelionė. Neleiskite, kad jumis naudotųsi abejotinos reputacijos asmenys. Apdairiai elkitės su pinigais, materialinėmis vertybėmis. Savaitgalis žada susitikimų su draugais, giminaičiais. Būkite atidūs kelyje.

VANDENIS

Savaitės pradžia skubins vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, atiduoti skolas ir pasistengti jas atgauti. Būsite įžvalgūs, linkę analizuoti. Galbūt planuosite kažkokią gyvenimo permainą. Gali būti pareikalauta imtis didesnės atsakomybės, pademonstruoti kompetenciją. Jei nesiseka susitarti, priežasties ieškokite savyje. Venkite aferų, dėl kurių galite pažeisti įstatymą ar pakenkti meilės santykiams, šeimos gerovei.

ŽUVYS

Savaitės pradžia bus darbinga, produktyvi, ypač veikiant išvien su komanda. Aktualūs bus ir finansiniai reikalai. Padidės išlaidos arba būsite priversti tvarkyti finansinius dokumentus. Kol kas venkite naujų meilės nuotykių – jie nebus tokie patrauklūs, kokių norėtumėte. Savaitgalį galite atsidurti nepažįstamų žmonių draugijoje. Yra grėsmė daug prarasti, jei būsite patiklūs arba jei neatsispirsite norui svaigintis. Nežiopsokite kelyje.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS