Astrologinė prognozė rugsėjo 16–22 d. | Diena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ RUGSĖJO 16–22 D.

AVINAS

Šią savaitę kai kurie jums aktualūs projektai turės galimybę įsikūnyti. Pats metas dėti pamatus suplanuotai veiklai, pasirūpinti materialine gerove, verslo reformomis. Neblogai seksis tai, kas susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, namų apdaila ir remontu, dailiaisiais amatais. Gali pavykti gauti lengvatą, nuolaidą, reikalingą informaciją. Savaitgalį neskubėkite žadėti, įsipareigoti. Kad ir ką suplanavote, gali atsirasti nenumatytų kliūčių. Jei įmanoma, apsiribokite buitiniais darbais, šeiminiais reikalais.

JAUTIS

Savaitė palanki kūrybai, socialinei, sportinei, pedagoginei veiklai. Galite rasti galimybių pasipelnyti, sustiprinti turtines pozicijas, pagerinti situaciją, susijusią su vaikais, meile. Pozityvus nusiteikimas ir kūrybiškumas padės įveikti ir nemažą problemą. Tikėtina, kad užsitikrinsite pripažinimą. Savaitgalį rūpės pirkiniai, buitinės paslaugos, nekilnojamojo turto reikalai.

DVYNIAI

Šią savaitę bus mažiau energijos dirbti ir noro bendrauti. Labiau nei paprastai trokšite asmeninės erdvės, ramybės. Neblogai seksis tvarkyti socialinius ir medicinos reikalus, užsiimti menine kūryba. Asmeninių santykių, jausmų srityje ims daugėti romantikos. Jeigu pasiduosite kitų įtakai, gali pasikeisti kai kurie jūsų planai. Savaitgalį stenkitės tausoti savo ir kitų nervus.

VĖŽYS

Geriau seksis, jeigu dirbdami rimtai įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis, informaciją. Visur norėsis suspėti, viską padaryti. Galite užmegzti šaunią draugystę, partnerystę, o gal netgi aistringą meilės ryšį. Neatsisakykite siūlomų renginių, pasimatymo. Į savaitės pabaigą ims stigti energijos. Venkite reikalų su abejotinais veikėjais, nesivelkite į nelegalius sandėrius.

LIŪTAS

Šią savaitę būsite linkę spręsti globalines problemas, orientuotis į ateitį, numatyti reformas. Regis, turėsite naudos iš verslo, dalykinių susitikimų. Visos jūsų iniciatyvos bus įvertintos, jei tik neignoruosite kitų žmonių pastangų ir teisių, o pasitelksite juos bendram tikslui. Galite įsilieti į naują grupę, kompaniją. Vis dėlto nederėtų prievarta brukti savo nuomonės. Saugokite sveikatą, tikėtini lėtinių ligų paūmėjimai.

MERGELĖ

Mintys vis suksis apie pinigus, meilę, vaikus. Jeigu investuojate į nekilnojamąjį turtą, turbūt nepasigailėsite. Neblogai seksis ir su mokslu, informacija, turizmu ar sportu susijusi veikla. Galbūt teks bendrauti su atvykusiais iš užsienio. Darbe būsite darbštūs, atsakingi, tačiau galbūt pajusite, kad jums kraunama vis daugiau įpareigojimų. Savaitgalį stigs emocinės pusiausvyros, erzins kitų trūkumai.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę padaugės noro bendradarbiauti, partneriauti. Tai gali atverti daug durų, tik pasitikėkite savimi ir būkite geranoriški. Regis, teks tvarkyti mokesčių, draudimo reikalus arba imtis reikalų, susijusių su paveldu, nuosavybe, kreditais. Jums gali pavykti šį tą pakeisti. Jeigu savaitgaliui suplanavote kelionę ar išvyką į parodą, renginį, gali tekti keisti planus dėl nenumatytų trikdžių, sveikatos problemos, šeimos narių bėdų.

SKORPIONAS

Šią savaitę svarbūs bus konkurencijos, savireklamos klausimai. Sieksite įtvirtinti savo autoritetą, nenusileisti stipresniems. Jeigu laukiate atsakymo, susijusio su darbu, karjera, nuosavybe, jis neužtruks. Palanku tvarkyti partnerystės, bendradarbiavimo reikalus, spręsti teisinius klausimus. Vis dėlto pagalvokite, ar verta rimtai įsipareigoti. Savaitgalį nesistenkite perauklėti kitų, kol nesusidorojote su savomis ydomis.

ŠAULYS

Ši savaitė gana palanki įsidarbinti, meilei, sportui, užsiėmimams su vaikais, jų lavinimui. Turbūt pavyks išnarplioti painiavą, susijusią su darbu, verslu, turtu ar sveikata, o gal net palypėti karjeros laipteliu. Tinkamai pasinaudokite atsiradusiomis progomis. Savaitgalį vikriai suksitės, kad spėtumėte nuveikti tai, ką užsibrėžėte. Tačiau liks vietos ir demagogijai. Derėtų labiau skaitytis su antrosios pusės, aplinkinių žmonių nuomone ir interesais.

OŽIARAGIS

Šią savaitę tikslui pasiekti pasitelksite žinias, įkvėpimą, žavesį. Galbūt vaikai arba meilė vers jus priimti ryžtingus sprendimus arba skatins šeimyniškai įsipareigoti, kurti rimtesnius santykius. Galite gauti svarbią žinią iš toli, ruoštis konferencijai, varžyboms. Savaitgalį kilusias neigiamas emocijas išliekite per fizinę veiklą, o ne barnius su šeimos nariais. Santykius lengva sugadinti, pastatyti šaltą sieną.

VANDENIS

Savaitės pradžioje turėtų pavykti susitarti dėl aktualaus darbo, užsakymo, informacijos. Turbūt neišvengsite išlaidų komfortui, namų ir namiškių reikmėmis. Artėjant savaitgaliui, vis labiau džiugins meilės, vaikų reikalai. Regis, mėginsite sudaryti įspūdį, kad esate dosnūs, turite humoro jausmą arba kūrybinį talentą. Savaitgalio planus gali kiek sujaukti nekokia savijauta.

ŽUVYS

Ši savaitė sužadins norą dirbti, sportuoti, tvarkytis, rūpintis grožiu, sveikata. Jeigu ieškote uždarbio šaltinio arba darbo, būsite ypač aktyvūs. Tai gali pasiteisinti. Regis, pavyks išspręsti kai kuriuos keblius reikalus. Tik nesipykite su namiškiais. Savaitgalį bus sunkiau susitarti dėl bendrų planų ir su šeimos nariais, ir su kitais žmonėmis. Turbūt imsite manipuliuoti, veidmainiauti. Vargu ar tai patiks aplinkiniams.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Žuvis

Žuvis genda nuo galvos.tad žymiu proto ir mastymo iš šio padaro nesitikėkite

SUSIJUSIOS NAUJIENOS