Astrologinė prognozė rugsėjo 24-30 d. | Diena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ RUGSĖJO 24-30 D.

AVINAS

Šią savaitę neskubėkite imtis rizikingos veiklos. Nebūkite tokie tikri, kad jums siūloma sutartis yra vertinga. Nederėtų aiškintis santykių, atvirauti ar meluoti, nes tai tik aštrins nesutarimus. Geriau nuodugniai apsvarstyti turtinius reikalus, suvokiant, kad kiek gauni, tiek kažkokia forma ir atiduodi. Ir atvirkščiai. Savaitgalį tiktų tartis svarbiais klausimais su draugais, giminaičiais, kaimynais. Galima vertinga užuomina, geras patarimas.

JAUTIS

Gali pasitaikyti situacijų, kai viena ranka duodama, o kita – atimama. Galite pajusti nuovargį, nerimą, nors ypatingų darbų lyg ir nereikės imtis. Galbūt taip pripratote prie įtampos, kad nebesugebate atsipalaiduoti. Jūsų planai, projektai bus verti dėmesio. Rasite bendraminčių, gausite arba pateiksite įdomių pasiūlymų. Savaitgalį domėsitės galimybėmis patogiau susitvarkyti namus ar sodybą, pigiau ką nors įsigyti.

DVYNIAI

Šią savaitę būsite priversti skubiai tvarkyti dokumentus, oficialius reikalus. Pajusite didelį palengvėjimą, jei pavyks užbaigti nelengvą darbą, pasiekti susitarimą. Regis, daug galvosite apie nuo kitų slepiamas savo problemas bei viltis. Norėsis, kad ir toliau tai liktų paslaptyje. Dėl to būsite net linkę kažką paaukoti. Mažiau galvokite apie tuos dalykus, kurie nebeturi prasmės arba yra nerealūs. Savaitgalį neverta kur nors skubėti.

VĖŽYS

Pajusite didesnę įtampą dėl nebaigtų darbų, neįvykusių susitikimų. Galimas ne itin malonus pokalbis su viršininku ar reikliu klientu. Verčiau nekurstykite nei savų, nei svetimų ambicijų. Blaiviai žvelkite į jus supančią realybę. Nuo ketvirtadienio sklandžiau įsiliesite į kolektyvą. Galbūt dalyvausite renginyje, kuriame darysite kitiems įtaką. Savaitgalio dienomis norėsis patinginiauti, pasvajoti, galbūt užsiimti menine kūryba.

LIŪTAS

Per skubėjimą, norą daug aprėpti, daug nuveikti, galima suklysti ar suklaidinti kitus. Sudarydami sutartis būkite itin atsargūs, gal net pasitarkite su teisininkais. Galite gauti ar užsakyti norimą prekę, siuntą. Regis, namuose jausitės nejaukiai ir mėginsite iš jų dažniau išsprukti. Savaitgalį galbūt dalyvausite renginyje. Sugebėsite numoti ranka į trikdžius ir pasijusti laisvi, vertinami tų, kurie jums yra svarbiausi.

MERGELĖ

Nusimato derybos, susitikimai su įdomiais veikėjais, būsite linkę planuoti reformas. Vis dėlto jūsų norai gali neatitikti galimybių. Gali būti, kad teks kažką perdaryti, taisyti broką, dengti nuostolius. Regis, domėsitės su užsieniu, teise, kelionėmis susijusiais dalykais, veršitės iš užburto kasdienybės rato. Seksis bendrauti su užsieniečiais. Savaitgalį irgi būsite nusiteikę plėsti savo pažintinį horizontą.

SVARSTYKLĖS

Dirbsite iš inercijos, be didelio suinteresuotumo. Gali kilti problemų dėl neseniai padarytų klaidų. Tačiau nelabai suvoksite, ko partneriai ar kiti žmonės iš jūsų nori, kuo yra nepatenkinti. Kad ir kokios būtų problemos, patys jų neišspręsite, teks kreiptis pagalbos. Pravartu pagalvoti, kaip galima sumažinti išlaidas, ką daryti su investicijomis, skolomis. Laisvalaikiu pasportuokite. Savaitgalį galbūt įsigysite trokštamą daiktą.

SKORPIONAS

Šią savaitę derėtų rimtai padirbėti, peržiūrėti ir sutvarkyti dokumentus, sutartis. Gali atsirasti painiavos dėl dokumentų, komandiruotės, atsiskaitymų. Žmonėms, su kuriais bendraujate, nekelkite per didelių reikalavimų. Tolerancija stiprins pozityvų ryšį, o gal net pažadins romantiškus jausmus. Savaitgalį galite gauti įdomią žinią, pasiūlymą. Jums derėtų atskirti tikruosius savo interesus ir primestus kitų žmonių.

ŠAULYS

Šią savaitę seksis kur kas geriau, jeigu neignoruosite kitų žmonių interesų bei jų teisių. Galite padaryti klaidų, tačiau įmanomi ir geri įspūdžiai. Nepakenktų didesnis reiklumas sau. Labiau prižiūrėkite vaikus. Regis, sieksite, kad būtų daugiau komforto, pinigų. Atkreipkite dėmesį į siūlomas naujoves – galite rasti pozityvių dalykų. Savaitgalį norėsite sportuoti, puoštis, pelnyti daugiau populiarumo. Galbūt apsilankysite grožio salone.

OŽIARAGIS

Savaitę pradėsite nekaip nusiteikę. Jums nesiseks įtikti aplinkiniams ir išlaikyti santarvės. Bus geriau, jei nesiveršite į viešumą ir apsiribosite kontaktais su artimiausiais žmonėmis. Galbūt jus pasieks atgarsiai apie moralinę ir kitokią atsakomybę. Nuo savaitės vidurio jau pajusite kitokių vėjų dvelksmą, polėkį. Patartina pasportuoti ar brangiems žmonėms suorganizuoti šaunią pramogą. Galite imtis kūrybinės veiklos.

VANDENIS

Šią savaitę suaktyvės kontaktai su draugais, giminaičiais ar atvykėliais iš toli. Galbūt ir patys turėsite kažkur vykti. Daug kalbėsite telefonu, tarsitės, derėsitės. Deja, ne visi pokalbiai bus turiningi ir malonūs. Jums derėtų nepersidirbti. Nevartokite svaigalų, saugokitės intrigų. Savaitgalį venkite didelės skubos, siekite ramybės, nes būtinas vidinis komfortas. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, vaikams, namams.

ŽUVYS

Šią savaitę finansiniai, komerciniai reikalai gali kiek susikomplikuoti, jei kažko laiku nepadarėte. Galbūt dėl to susijauks jūsų ar kitų žmonių planai. Tvarkant tiek turtinius, tiek profesinius reikalus būtina viską iš anksto įvertinti. Nelaukto pasiūlymo galite tikėtis iš pažįstamo asmens. Per ilgai nedvejokite, ypač jei neturite ko prarasti. Savaitgalį jums puikiai seksis bendrauti, sulauksite komplimentų. Galima šauni išvyka.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS