Astrologinė prognozė vasario 15–21 d. | Diena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ VASARIO 15–21 D.

AVINAS

Šią savaitę labiausiai suksite galvą dėl materialinių, praktinių reikalų. Regis, stengsitės susitarti dėl finansinių sąlygų, tiekimo, nuomos, pirkinių. Derėtų atsakingai vertinti savo ir kitų pažadus, pasiūlymus. Antroje savaitės pusėje šiek tiek stresuosite dėl numatomo susitikimo, pasisakymo ar egzamino. Kad ir kaip būtų, nemažai nuveiksite. Savaitgalį suaktyvės kontaktai su giminaičiais, draugais. Būkite atsargūs kelyje.

JAUTIS

Savaitės pradžioje lengva patekti į keblią situaciją dėl neatsargaus elgesio, neblaivumo. Pasistenkite, kad dėl jūsų pasyvumo, pretenzingumo ar patirties stokos nenukentėtų svarbūs reikalai. Antroje savaitės pusėje veikiausiai bandysite kažkam permesti atsakomybę arba reikalausite, kad kiti atsakytų už savo poelgius ir darbus. Galite įsigyti priešų. Svarbu nesusipainioti tarp gėrio ir blogio. Savaitgalį aktualūs bus nuosavybės reikalai.

DVYNIAI

Teks bendrauti su senais pažįstamais, draugais. Bendravimas socialiniuose tinkluose suteiks daug emocijų, o galbūt sulauksite ir intriguojamų pasiūlymų. Galite susižavėti kelionės pasiūlymu. Nekoks metas dėl to apsispręsti. Nuo savaitės vidurio galite pasijusti nesuprasti, pavargę ar sunegalavę. Saugokite savo sveikatą, turtą, automobilį, pinigus. Atsakingai elkitės su dokumentais, asmens duomenimis.

VĖŽYS

Gana aktyviai ieškosite naujų saviraiškos galimybių, pašaukimo. Tikriausiai būsite nusiteikę pasirodyti visuomenėje, megzti pažintis. Vis dėlto galite neįvertinti populiarumo kainos ir jo pinklių. Laiko atokvėpiui nebus iki pat savaitgalio, jeigu turite laikyti egzaminą, ką nors daryti viešai, teikti ataskaitas ar ruošti pristatymą. Tvarkydami dokumentus, nepadarykite klaidų. Savaitgalį pasilepinkite poilsiu, patinginiaukite. Saugokite sveikatą.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje iš užsienio galite sulaukti svarbios informacijos ar siuntos. Regis, jausite stiprų savirealizacijos poreikį, norėsis sublizgėti mokslo srityje, diskusijose, interviu. Dvasinė būsena bus nestabili. Jums bus sunku įtikti, daug reikalausite iš kitų ir savęs. Galimos nenumatytos aplinkybės, dėl kurių teks keisti planus. Būkite atsargūs  su elektra ir kelyje. Artėjant savaitgaliui, vienatvė negresia.

MERGELĖ

Šios savaitės pradžioje dėl verslo, finansinių reikalų įmanomi preliminarūs susitarimai, tačiau viskas atrodys trapu ir nestabilu. Su nerimu lauksite kažkokių atsakymų. Nekoks metas sveikatai, todėl jokia rizika nepatartina. Galimi pokalbiai su autoritetingais asmenimis. Šiek tiek pavojinga pervertinti savo jėgas ir galimybes – teks atsakyti už savo veiksmus ir pažadus. Savaitgalį būsite užsiėmę, jeigu ieškotės darbo.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje pasistenkite labai atsakingai tvarkyti dokumentus. Tikėtinas įpareigojamas pokalbis su dalykiniu partneriu ar konkurentu. Jūsų pasitikėjimas savimi, draugiškumas gerai nuteiks aplinkinius. Kita vertus, susidursite ir su tokiais asmenimis, kurie nieko negerbia. Venkite konfliktų. Nuo savaitės vidurio turbūt negalėsite atsipalaiduoti. Regis, aplinkybės privers pasirūpinti sudėtingais klausimais.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia skatins rimtai padirbėti. Gali būti, kad iš jūsų bus reikalaujama daugiau, nei esate pasirengę duoti ar prisiimti. Jeigu pajusite kai kurių žmonių priešiškumą, nepasitenkinimą, būsite linkę ginti savo interesus ir orumą bei ieškoti pritariančių ir palaikančių. Nieko neįžeidinėkite. Savaitgalį raskite tokį užsiėmimą, kuris padėtų atsipalaiduoti. Venkite priekaištauti, pavyduliauti ir įtarinėti.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje tikėtini viliojami pasiūlymai, kuriuos galima priimti, jeigu jie nekenkia sveikatai. Galbūt kažkuo pasižymės jūsų vaikai. Regis, aktyviai spręsite ūkinius, praktinius ar techninius reikalus, tačiau galite nepastebimai įkliūti į nekokias situacijas. Saugokitės traumų, peršalimo. Savaitgalį norėsis kažko neįprasto, ieškosite nuotykių ir galbūt jų rasite. Labai jautriai reaguosite į gerbiamų ir mylimų žmonių pastabas, poelgius.

OŽIARAGIS

Šią savaitę prioritetą teikite šeimai, vaikams. Pasistenkite nereikalauti neįmanomų dalykų, antraip galite pakenkti sau arba kitiems. Nors atrodysite nusiteikę įtemptai plušėti, tačiau dideliems darbams jums gali pritrūkti ir kantrybės, ir laiko. Savaitgalį galbūt iškils problema, susijusi su grožiu ar sveikata. Stenkitės atsikratyti nesveikų įpročių, venkite sunkaus maisto.

VANDENIS

Savaitės pradžioje galimi keisti netikėtumai, padarinių atnešantys transporto įvykiai, pokalbiai ar komentarai. Galbūt teks intensyviai mokytis, tvarkyti dokumentus, sutartis, pranešimus. Regis, jūs ne su visais pašnekovais būsite pakantūs ir sąžiningi. Gresia nemalonumai, jeigu elgsitės agresyviai, impulsyviai. Galite patekti į avarinę situaciją, patirti traumą ar sužeisti kitus. Savaitgalį galite išgirsti gandų apie asmenį, kuris jums rūpi.

ŽUVYS

Šią savaitę į jūsų planus įtrauktos pramogos, linksmybės nebūtinai vyks pagal sumanytą scenarijų. Gali sutrikti sveikata, kilti problemų dėl neteisingai suprastų kitų žmonių žodžių ir norų. Būkite atsargūs kelyje. Nuo savaitės vidurio tikėtini pasikeitimai asmeninių santykių srityje. Suaktyvės kontaktai su draugais. Jeigu santykiai su artimiausiais žmonėmis darnūs, savaitgalį namuose praleisite gana jaukiai.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS