Astrologinė prognozė vasario 22–28 d. | Diena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ VASARIO 22–28 D.

AVINAS

Šią savaitę dėl tam tikrų aplinkybių labiau įvertinsite jus mylintį žmogų, šeimą, artimuosius. Savaitės viduryje pravartu tartis dėl pedagoginės, turizmo veiklos, kūrybinių ir kitokių projektų, juos pristatyti. Regis, į daug ką gebėsite reaguoti su humoru. Atsargiai su technika, ugnimi. Saugokitės traumų. Savaitgalį būsite linkę kalbėti apie sveikatos problemas, ūkinius reikalus. Atlikti darbai turėtų duoti gerų rezultatų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje įvyksiantys susitikimai, pokalbiai gali padėti geriau susivokti situacijoje, gal net pakeisti kai kuriuos planus ar nuostatas. Naujai pasirašytos sutartys veikiausiai bus sėkmingos. Antroje savaitės pusėje rūpesčių gali sukelti pokyčiai ir šeimoje, ir darbo, verslo srityse. Bus nelengva valdyti emocijas ir ne kartą galite pratrūkti. Savaitgalis neleis tingėti. Vaikai, mylimas žmogus, gerbėjai reikalaus dėmesio.

DVYNIAI

Šią savaitę gana sėkmingai tvarkysite nuosavybės reikalus, dokumentus. Tikėtina palanki proga pasipelnyti, užsidirbti. Būsite linkę investuoti į tai, kas jums suteiktų daugiau energijos, sveikatos ar grožio. Mokymams, egzaminui metas irgi turėtų būti palankus. Savaitgalį trokšite ramybės prie jaukaus namų židinio, o aplinkiniai kels erzelį. Bus nelengva prisiderinti prie šeimos, visuomenės reikalavimų.

VĖŽYS

Šią savaitę tikėtinas įkvėpimas kai ką keisti savo gyvenime, aplinkoje. Peržvelgsite savo mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Mieliausiai atliksite tas veiklas ir teiksite paslaugas, už kurias žadamas neblogas atlygis ar kitokia nauda. Daug kalbų suksis apie kainas, nekilnojamąjį turtą, tiekimą, nuomą, ilgalaikio naudojimo daiktus. Savaitgalį teks dažnai atsakinėti į telefono skambučius, žinutes. Regis, nardysite informacijos jūroje.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje atrodysite svajingi, atsipalaidavę, linkę pasikliauti intuicija. Svarbu neužsidaryti savo siaurų interesų ir pažiūrų rėmuose – atviras žvilgsnis į kitus bei pasaulį gali lemti tam tikrą praregėjimą. Saugokitės infekcijų, nesivelkite į intrigas. Savaitės viduryje energijos padaugės, o darbų rezultatai taps labiau apčiuopiami. Tačiau konkuravimo ir pavydo bus daugiau nei kolegiško solidarumo. Savaitgalį domins įvairios prekės.

MERGELĖ

Šios savaitės pradžia leis iki galo sutvarkyti vieną reikalą, kurį vis atidėliojote. Regis, dėmesį rodys draugai, gerbėjai. Tik nežadėkite jiems to, ko negalėsite padaryti. Kalbėdami neįsigilinę į temą, rizikuosite susikompromituoti, prarasti pasitikėjimą. Labiau saugokite sveikatą. Savaitgalį pasistenkite nieko nesugadinti asmeninių santykių srityje. Jeigu oro sąlygos leidžia, tai puikus metas sportui gryname ore, ilgiems pasivaikščiojimams.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia suteiks įvairių emocijų. Dėl visuomenės ar kolektyvo, grupės interesų būsite nusiteikę rimtai paplušėti negailėdami nei laiko, nei jėgų. Kita vertus, kai kurie jūsų žingsniai gali būti įvardyti kaip avantiūros, eksperimentai. Didės noras bendrauti, ieškoti bendraminčių, sąjungininkų, siekti populiarumo. Savaitgalį galbūt nekaip jausitės fizine ir dvasine prasme. Raskite būdų sveikai atsipalaiduoti, pasportuokite.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje jums turėtų pakakti ir energijos, ir sėkmės. Galite gauti aktualią žinią iš mokslo įstaigos ar užsienio, užmegzti pageidaujamus ryšius, sukaupti nemažai reikalingos informacijos. Antroji savaitės pusė nežada ramybės, ypač politikams ir dirbantiems administracinį darbą. Vargins nelengvai išsprendžiami klausimai, atsakomybės našta. Korektiškas bendravimas leis stiprinti ryšius, o ne griauti.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje tiktų spręsti skolų, mokesčių, alimentų problemas. Su kreditoriais gali pavykti susiderėti dėl paskolos termino pratęsimo, sutarties sąlygų pakeitimo. Iš artimo žmogaus galite sulaukti finansinės ar psichologinės pagalbos, naudingo tarpininkavimo. Regis, kils ūpas ieškotis darbo, mokytis, rūpintis kvalifikacija. Visgi neatsargus poelgis, nesantūri frazė gali sujaukti jūsų planus. Savaitgalį turbūt atsiras pareigų.

OŽIARAGIS

Šią savaitę daug galvosite apie perspektyvas. Galite pamėginti palenkti savo pusėn konkurentus ar įveikti varžovus. Būkite pakantūs kitų nuomonei, tikėjimui. Gali susidaryti galimybės vienokioms ar kitokioms permainoms, partnerystei. Kita vertus, gali išryškėti jūsų vidinės psichologinės problemos. Galbūt jas aštrins nerealizuotos aistros ar neįvykdyti įsipareigojimai. Savaitgalį domins mokymai, kelionės.

VANDENIS

Savaitės pradžioje galite gauti preliminarų pasiūlymą, susijusį su darbu, ar kvietimą į virtualųjį renginį, seminarą, pristatymą. Laisvalaikį skirkite fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui. Neslėpkite savo meilės ir simpatijos nuo tų, kurie to verti. Savaitės viduryje galite susidurti su reikliais asmenimis, nelinkusiais nuolaidžiauti. Savaitgalį nederėtų ko nors stambaus pirkti ar parduoti. Būkite atidesni ir atlaidesni mylimam žmogui, vaikams.

ŽUVYS

Šią savaitę didės meilės, romantikos troškulys. Būsite nusiteikę ir kūrybai, ir sportui, ir bendravimui. Visgi nors atrodysite darbštūs, nestokosite energijos, iniciatyvos ir pasitikėjimo savimi, tačiau versle, darbe kažkas gali strigti, trukdytis dėl gedimo ar kolegų nepasirengimo tinkamai darbuotis. Kitų kritikavimas gali pakenkti jūsų įvaizdžiui ir santykiams. Labai svarbu neignoruoti organizmo negalavimų.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS