Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (balandžio 19 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (BALANDŽIO 19 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė balandžio 19-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Galite įsivelti į konfliktines situacijas ar meilės trikampio peripetijas. Tuomet laukia pavydo scenos, santykių aiškinimasis. Atsargiai ir su finansinėmis avantiūromis - galite nudegti.

JAUTIS. Gali iškilti persikvalifikavimo, įsidarbinimo klausimas. Tačiau laukia arši konkurencija, opozicija. Nesivelkite į ginčus - grubesnis žodis bus suprastas kaip įžeidimas ir gali išprovokuoti kerštą.

DVYNIAI. Būsite pasirengę kažką paaukoti dėl savo jausmų ar aistros. O galbūt atsiradusį energijos perteklių išliesite sportuodami ar įtemptai dirbdami. Pasisaugokite traumų, nerizikuokite sveikata jokiose situacijose.

VĖŽYS. Galite nusipirkti reikalingą daiktą, skirtą namų ūkiui, tačiau jo kokybė gali nuvilti. Vakare būsite linkę leistis į avantiūrą ar audringą nuotykį, dėl kurio galite nukentėti. Arba rizikingai elgsis vaikai ir tai sukels rūpesčių.

LIŪTAS. Diena turėtų būti prieštaringa. Seksis bendrauti, skaityti paskaitas, demonstruoti žinias, reklamuotis, dirbti protinį darbą. Tačiau šeimoje ne viskas bus gerai. Galimas nemalonus įvykis. Saugokitės ugnies, traumų, avarijų.

MERGELĖ. Gali kilti būtinybė susigrąžinti skolas, pasiskolinti ar dėl ko nors suderėti. Rūpės stambūs pirkiniai. Gali kilti pagunda keisti asmeninius planus, susijusius su kelione, studijomis, projektu ar kt. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS. Emocinį stresą galite patirti dėl santykių su asmeniu, kuriam esate neabejingi. Vargu ar galėsite kuo nors beatodairiškai pasitikėti, remtis. Pasisaugokite, kad daug neprarastumėte dėl slapto meilės ryšio ar finansinės aferos.

SKORPIONAS. Neaiški situacija, apkalbos, negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu gali sukelti nerimą. Neprovokuokite rizikingų situacijų, nes galite nukentėti patys arba pakenkti kitiems.

ŠAULYS. Šiandien jūsų dienotvarkę aktyviai veiks artimieji, draugai ir pažįstami, stimuliuodami jūsų saviraišką, ambicijas. Kita vertus, gali kilti įtarimų, kad kažkas turi priešiškų motyvų jūsų atžvilgiu. Regis, ne be pagrindo. Vakaras nepalankus sveikatai.

OŽIARAGIS. Su įkarščiu imsitės svarbių darbų, vizitų. Tačiau reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Jeigu norite padaryti gerą įspūdį dominančiam žmogui, labiau domėkitės juo, o ne galvokite vien apie save. Saugokite nuo pavojų vaikus.

VANDENIS. Subjektyvumas trukdys teisingai vertinti kitus žmones bei perspektyvas. Verčiau nesiveržkite į kelionę, jei tuoj pat išvykti nebūtina. Su pokyčiais irgi neskubėkite ir visko negriaukite. Neapgalvotos permainos gali nuvesti į aklavietę.

ŽUVYS. Šiandien kažko bus reikalaujama iš jūsų, ir tai gali įgauti piniginę išraišką. Galbūt turėsite progų pademonstruoti ypatingą įžvalgą. Saugokitės ugnies, avarijų.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS