Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (balandžio 24 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (BALANDŽIO 24 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė balandžio 24-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Diena prasidės nuo skubėjimo tvarkant įvairius reikalus. Valios, energijos ir užsispyrimo turėtų padaugėti. Ypač uoliai dirbsite, jei jusite jus stebintį svarbaus asmens žvilgsnį, kuris gali lemti tam tikrą permainą.

JAUTIS. Svarbi diena tiems, kurie turi planų išvykti į užsienį ar pradėti bendrą veiklą su užsieniečiais. Netikėtas pasiūlymas gali priversti jus keisti planus. Galbūt pradėsite ruoštis kelionei, reformai, profesinei permainai, studijų sesijai ar pan.

DVYNIAI. Diena bus emociškai įtempta. Žmonės, kuriems esate įsipareigoję ar skolingi, tikriausiai pageidaus to, kas jiems priklauso. Arba darbe bus pareikalauta svarių kokios nors veiklos rezultatų, finansinės ataskaitos ir pan.

VĖŽYS. Rytas turėtų būti protingesnis už vakarą - labiau jausite perspektyvą, būsite išmintingesni. Įdienojus daugės įtampos. Nerimą kels konkurentų, oponentų elgesys.

LIŪTAS. Reikės pasistengti laiku atlikti suplanuotus darbus. Būsite linkę skirti lėšų asmeninio ar profesinio įvaizdžio tobulinimui. Nerimą gali sukelti kai kurie sveikatos sutrikimo simptomai ar išvaizdos pokyčiai.

MERGELĖ. Šiandien gerai pasirodyti jums padės kūrybiškas požiūris ir nuoširdžiai rodomas dėmesys, subtilus humoro jausmas. Tik pasistenkite atsispirti netikėtoms pagundoms, aistroms ir labiau prižiūrėkite savo atžalas.

SVARSTYKLĖS. Gana nerami diena. Nesitikėkite jaukaus atsipalaidavimo, nes kas nors būtinai pabaksnos pirštu į nepadarytus darbus ar jūsų silpnybes. Neatidėliokite tų nemalonių reikalų, kuriuos privalote išspręsti.

SKORPIONAS. Įvykę susitikimai, gauta informacija gali būti reikšmingi, todėl nieko nepraleiskite pro ausis. Ir iš jūsų gali būti pareikalauta atviresnės pozicijos, nuomonės išsakymo ar pan.

ŠAULYS. Galimi įvykiai, sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, prekyba. Verslo partneriai gali gundyti jus investuoti į naują veiklą. Tai vers nerimauti. Visgi jums turėtų pavykti labiau sukonkretinti planus, tikslus.

OŽIARAGIS. Šiandien gerą nuotaiką turėsite susikurti patys. Kaupkite pozityvią energiją, pasidžiaukite tuo, ką turite, o ne atvirkščiai. Visame kame remkitės sveiku protu, o ne ambicijomis.

VANDENIS. Tuščių iliuzijų diena. Lengva ir patiems apsigauti, ir kitus suklaidinti. Tikriausiai ką nors lankysite ligoninėje ar kitoje izoliacijos vietoje. Pasistenkite neįkyrėti tiems, kuriems jūsų draugija nelabai reikalinga

ŽUVYS. Bet kokioje veikloje, kurios šiandien imsitės, būsite aktyvūs, darbingi. Tikriausiai pavyks padaryti norimą įspūdį. Regis, neatsiginsite norinčių su jumis pabendrauti, pasitarti, o gali ir susipažinti artimiau.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS