Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (birželio 12 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (BIRŽELIO 12 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė birželio 12-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Tikėtinas emocinis stresas, jei nevaldysite savo instinktyvių troškimų ir būsite perdėtai priekabūs ar maištingi. Regis, atsiras kliūčių, bandant įgyvendinti naujoves.

JAUTIS. Jus gali užgriūti neplanuoti darbai arba pasireikš netikėtas sveikatos sutrikimas. Jeigu išvykstate į komandiruotę, kils rūpesčių. Derėtų būti atidiems kelyje bei nepamiršti pasiimti vaistų, kurių jums gali prireikti.

DVYNIAI. Regis, nersitės iš kailio, kad tik jūsų atžaloms nieko nestigtų. Puiku, jeigu ir vaikai stengsis. Deja, vakare tikėtinas nemalonus įvykis. Venkite avantiūrų, nelįskite į skolas.

VĖŽYS. Rutina, buitis šiek tiek slėgs, gadins nuotaiką. Kita vertus, negalėsite pakęsti betvarkės, todėl nesėdėsite rankų sudėję. Būkite atlaidesni ir švelnesni savo artimiesiems - juk visi daro klaidų.

LIŪTAS. Jums labai reikės kolektyvo palaikymo ir bendradarbiavimo, jeigu vykdote projektą ar ką nors organizuojate, renkate informaciją. Turbūt atliksite, ką suplanavote. Kita vertus, gali nedžiuginti sveikata, ypač vakare.

MERGELĖ. Šiandien stropiai skaičiuokite pinigus ir būkite racionalūs, apdairūs, jeigu reikės tvarkyti turtinius, komercinius reikalus. Būkite dėmesingi vaikų poreikiams, ypač emociniams,

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai slėgs įvairūs rūpesčiai ir bus nelengva, ypač jei trūksta supratimo ir palaikymo iš aplinkinių. Pasistenkite bendrauti nuoširdžiau, lanksčiau. Ir nuo jūsų priklauso, kaip pakryps situacija bei santykiai.

SKORPIONAS. Gali varginti ir kelti nerimą užkulisiniai reikalai, intrigos, klastos. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu arba patys negaluosite. Energijos stoka neleis atlikti visų numatytų darbų.

ŠAULYS. Šiandien galite tikėtis draugiškos paramos, praktiško patarimo arba intriguojamo pasiūlymo. Visgi kol kas neskubėkite imtis ko nors atsakingo, ypač jei tai jums kainuotų nemažai pinigų.

OŽIARAGIS. Nekokia bus nuotaika ir savijauta, ypač jei nesiseka suplanuoti darbai ar nepavyksta pagerinti asmeninių santykių. Gali atrodyti, kad antroji pusė, dalykiniai partneriai viską verčia ant jūsų pečių, naudojasi jumis. Nebūkite tokie kategoriški.

VANDENIS. Diena nežada gerų rezultatų, jeigu būtinus reikalus, vizitus atidėliosite, tikėdamiesi, kad kažkas kitas viską padarys. Galite gauti žinią iš užsienio ar iš švietimo, socialinės, teisėtvarkos institucijos.

ŽUVYS. Galimas nepasitenkinimas seksualine arba finansine situacija. Galite pasielgti taip, kaip jums nebūdinga. Sunku bus atsispirti išlaidavimo manijai, net jei spaudžia skolos ir privalote taupyti.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS