Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 14 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (BIRŽELIO 14 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė birželio 14-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Šiandien nerimo gali sukelti mylimas žmogus, vaikai. Klaida būtų pradėti rizikingą žaidimą, veržtis į abejotinus nuotykius. Netrukus galite pasigailėti dėl savo avantiūros.

JAUTIS. Nelengva dienelė. Didėja reiklumas, irzlumas, daugėja nedraugiškų išpuolių arba tylaus, slegiančio priešiškumo. Galbūt teks kažko atsisakyti. Keisti eksperimentai ar nuotykiai nieko gero neduos.

DVYNIAI. Šiandien galite pakliūti į dviprasmiškas situacijas, jeigu pasiduosite abejotinoms pagundoms, silpnybėms. Tikėtina, kad gausite nerimo keliančią žinią iš artimo žmogaus arba apie jį. Nepraraskite budrumo kelyje. Pasisaugokite sukčių.

VĖŽYS. Būsite linkę bendrauti, dalintis idėjomis net su tais, kurie gali jomis savanaudiškai pasinaudoti ir palikti jus „ant ledo“. Toks patiklumas gali būti nuostolingas.

LIŪTAS. Permaininga ir prieštaringa diena. Daug impulsyvumo, nervingų situacijų. Konkretumo ir realių garantijų šiandien nesitikėkite. Rūpinkitės savimi ir nekenkite kitiems - tai bus geriausia taktika šią dieną.

MERGELĖ. Diena nepalanki aktyviems veiksmams, konkretiems sprendimams. Būsite kupini apgaulingų iliuzijų, galite susidurti su intrigomis, apgaulėmis. Be rimto reikalo nesireikškite viešumoje, jei nenorite prisidaryti problemų. Saugokite sveikatą.

SVARSTYKLĖS. Labiau pasikliaukite savimi ir nepasakokite atsitiktiniams pažįstamiems nei apie savo laimėjimus, nei apie bėdas. Pasisaugokite finansinio ar kitokio išnaudojimo, apgaulės.

SKORPIONAS. Šiandieną netrūks darbų ir kalbų apie juos. Gali tektis aiškintis įvairius nesusipratimus, darbo sąlygas ir nėra garantijų, kad dėl to nekils dar didesnių nesusipratimų. Kai kurie jūsų ketinimai ar poelgiai gali būti suprasti klaidingai.

ŠAULYS. Šiandien ne itin seksis konsultuotis teisės klausimais, mokytis ar dalyvauti intelektinėse diskusijose, ruošti publikacijas, nors galbūt kaip tik tai bus svarbiausia. Sudėtingų konkrečių klausimų nespręskite, nerizikuokite šeimos gerove, sveikata.

OŽIARAGIS. Pasistenkite, kad nebūtų viešai aptarinėjami jūsų šeiminiai nesutarimai, artimųjų trūkumai. Jeigu ieškosite nuotykių, jų rasite, bet po to ateis metas mokėti už malonumus. Atsikratykite susikaupusio šlamšto, peržiūrėkite dokumentus.

VANDENIS. Diena nepašykštės emocinės įtampos asmeniniuose santykiuose. Niekur neskubėkite, nedarykite spaudimo ir jam nepasiduokite. Galvokite, ką kalbate ir darote.

ŽUVYS. Šiandien savo aplinkoje pastebėsite nemalonių smulkmenų, trikdančių dienotvarkę ar net rimtesnius planus. Pasistenkite tinkamai atlikti tas pareigas, kurias įmanoma ir kurios ypač svarbios. Saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS