Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (birželio 18 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (BIRŽELIO 18 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė birželio 18-ajai, antradieniui.

AVINAS. Galbūt baiminsitės, kad gali sugriūti kai kurie jūsų planai, įstrigti kai kurie darbai, projektai, kuriuos gana sklandžiai buvote pradėję įgyvendinti. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai.

JAUTIS. Šiandien būsite susirūpinę savo ateitimi, perspektyvomis. Tačiau ne kažin ką galėsite padaryti - teks laukti ir tikėtis geriausio. Daug veiklos turėsite, jei esate vertėjai, gidai, juristai, jei ruošiatės kelionei, studijoms ir pan.

DVYNIAI. Netikėta žinia gali priversti jus keisti planus. Galbūt iškils sveikatos problema arba teks kažkam padėti. Neleiskite, kad jus išnaudotų finansine prasme, nesijauskite skolingi ir kalti, jei tokie iš tikrųjų nesate.

VĖŽYS. Gali tekti tvarkyti teisinius reikalus, galvoti apie kvalifikacijos kėlimą ar darbo keitimą, studijas. Regis, suksite galvą, kaip įveikti konkurentus. Pasverkite informaciją, kurią gaunate ar ketinate pateikti. Saugokitės traumų.

LIŪTAS. Gali kilti minčių apie darbo keitimą, sveikatos atstatymą. Dėl naujovių, pertvarkymų ramiai tarkitės su suinteresuotais asmenimis. Patartina elgtis ir dirbti taip, kad netektų visko pradėti iš naujo.

MERGELĖ. Regis, diena padovanos spalvingų emocijų. Nusimato ir romantikos, ir dramų. Turbūt neliksite patenkinti vienu svarbiu susitikimu, arba nemalonumų pridarys vaikai, draugai.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jausite poreikį ramiai apmąstyti besiklostančius įvykius. Būkite labai apdairūs, jei tvarkote nekilnojamojo turto, finansinius, kreditų, skolų reikalus.

SKORPIONAS. Šiandien teks atsiraityti rankoves ir stipriau padirbėti. Tik ne viskas klostysis taip sklandžiai, kaip norėtųsi, jei reikalų turėsite su užsieniečiais, vyksite į komandiruotę ar pristatysite mokslinį darbą.

ŠAULYS. Tikėtinos permainos santykiuose su verslo partneriais. Nederėtų per greitai pasitikėti žmonėmis, kurių gerai nepažįstate, ar griebtis reikalo, kurį menkai išmanote ir kuriam stokojate lėšų.

OŽIARAGIS. Gali išaiškėti dvigubi žaidimai. Jei dėl to kažkas patyrė nuostolį, situacija gali rimtai komplikuotis. Galite net būti patraukti atsakomybėn dėl to, kad kažko nesidalijote su verslo ar kitokiais partneriais, provokavote nederamus veiksmus ar kt.

VANDENIS. Nesijauskite labai kalti, jei šiandieną kažkas klostysis ne taip, kaip žadėjote ir planavote. Kartais aplinkybės gali būti už jus stipresnės. Tausokite savo energiją ir kontroliuokite žodžius. Atsargiai su technika bei kelyje.

ŽUVYS. Vos spėsite suktis įvykių verpete. Tai darys įspūdį, kad esate populiarūs, reikšmingi. Tik nesitikėkite, kad kiti už jus priims lemtingus sprendimus ar teisingai patars. Labiau prižiūrėkite vaikus.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS