Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 10 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (GEGUŽĖS 10 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė gegužės 10-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Ši diena privers pagalvoti apie materialinius reikalus. Neblogas metas ieškoti norimų prekių, pajamų šaltinių, galimų verslo dalininkų, rėmėjų. Tikriausiai pavyks gauti reikiamą informaciją, tinkamai apsipirkti, pasireklamuoti.

JAUTIS. Kažkokie įvykiai gali pareikalauti iš jūsų didelio susivaldymo. Regis, teks peržiūrėti kai kuriuos dalykinius ir finansinius planus, sutartis. Galbūt kažką įdomaus pasiūlys pažįstamas asmuo.

DVYNIAI. Būsite gana tingiai nusiteikę, sumažės jūsų aktyvumas, išskyrus polinkį kurti nerealius planus. Galbūt teks lankyti ar slaugyti ligonį, pirkti vaistus, medikamentus, teikti ar pasiimti labdarą

VĖŽYS. Šiandien galite įveikti tai, kas ne visuomet pavyksta. Tapsite komunikabilesni, linkę organizuoti susitikimus su bendraminčiais, senais bičiuliais. Venkite neprotingų avantiūrų.

LIŪTAS. Šiandien teks rimčiau padirbėti, jeigu nenorite prarasti užimamų pozicijų darbe. Jus akylai stebės viršininkai ir kolegos. Gali būti, kad išgyvensite dėl artimų žmonių problemų.

MERGELĖ. Kai kuriuos savo sumanymus realizuosite be didelių pastangų. Galite gauti žinią iš viešosios institucijos, apsispręsti dėl dalykinio pasirinkimo. Nusimato pokalbis su užsieniečiu, reikalai susiję su teisėtvarka, vertimais, kelionėmis.

SVARSTYKLĖS. Neprotinga būtų atidėlioti svarbius darbus, išsisukinėti nuo pareigų. Galimi pinigų investavimai, lėšų praradimai arba pajamos per sutuoktinį, verslo partnerį. Gali atakuoti kreditoriai. Jeigu turite skolų, pasirūpinkite jas atiduoti.

SKORPIONAS. Gyvenimo ar verslo partneris jums gali pareikšti pretenzijas, iškelti didelių reikalavimų. Pasistenkite jį suprasti. Parodykite iniciatyvą, jeigu norite susitikti su jus dominančiu asmeniu.

ŠAULYS. Rimčiau dirbkite pavestus darbus, laikykitės disciplinos reikalavimų. Galbūt spaus darbų ar skolų atidavimo terminai. Puiku, jei rasite laiko sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms.

OŽIARAGIS. Galbūt turėsite reikalų, susijusių su pramogų, renginių organizavimu. Įvairiuose reikaluose gali padėti draugai ir artimi žmonės. Beje, kai kuriems jūsų polėkiams jie gali nepritarti. Daugiau dėmesio teks skirti vaikams.

VANDENIS. Norite ar nenorite, tikriausiai teks imtis buitinių darbų, derinti savo poreikius bei interesus ir planus su namiškių užgaidomis. Nepasiduokite neigiamoms emocijoms. Grįžkite prie senų sumanymų ir gerai juos apmąstykite.

ŽUVYS. Tikriausiai nelengvai derėsitės, tarpininkausite. Tikėkitės naujienų iš artimos aplinkos žmonių. Stenkitės nesusipykti su tais, kurie jums svarbūs, kad ir kaip jus erzintų jų argumentai.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS