Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gruodžio 5 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (GRUODŽIO 5 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė gruodžio 5-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Naudositės bet kokia proga pabendrauti su įdomiais svetimšaliais, įtakingais asmenimis ir pan. Kalbos suksis apie studijas, kelionių planus arba įspūdžius. O galbūt dabar esate kelionėje, ekskursijoje, tarptautiniame renginyje ar pan.

JAUTIS. Artimieji laukia iš jūsų supratimo ir palaikymo, tačiau jums labiau rūpi, ką galvoja ir jaučia svetimi žmonės, ypač jeigu iš jų kažko tikitės. Gali būti, kad sugalvosite, kur investuoti santaupas.

DVYNIAI. Jūsų žiniomis, sumanumu, humoro jausmu šiandien žavėsis partneris bei kiti šalia esantys asmenys. Ne tik neieškosite žodžio kišenėje, bet turbūt ir telefono iš rankų nepaleisite. Verčiau raskite bendrų interesų su mylimu žmogumi.

VĖŽYS. Gali būti, kad mėginsite diegti naujoves, kurios, jūsų manymu, turėtų atjauninti aplinką, padidinti įplaukas ar palengvinti buitį namuose. Tai tikriausiai pasiteisins.

LIŪTAS. Neatsisakykite padėti mylimam žmogui, vaikui, jeigu jam to prireiktų. Derėtų labiau pasirūpinti sveikata ir kūno priežiūra. Galite sulaukti dėmesio ženklų iš dominančio žmogaus. Gali būti įvertinti jūsų sportiniai, kūrybiniai gabumai.

MERGELĖ. Šią dieną skirkite šeimai ir bendroms pramogoms su artimiausiais žmonėmis, vaikais. Pagal galimybes kurkite grožį ir jaukumą namuose. Sulauksite palaikymo iš tų, kuriuos mylite, kuriais pasitikite.

SVARSTYKLĖS. Regis, šiandien būsite linkę aktyviai bendrauti su artimos aplinkos žmonėmis, domėtis socialinių tinklų naujienomis, dalintis informacija ir t. t. Protinis imlumas padės mokytis, sukaupti daug naujos informacijos.

SKORPIONAS. Ši diena turėtų būti rami, aplinkiniai draugiški. Svarbiausia jums bus jaustis patogiai, jaukiai, sočiai. Tai išties leistų atsigauti prieš ateinančią darbo savaitę.

ŠAULYS. Jeigu gerai jaučiatės, diena bus nebloga. Rasite įdomių pašnekovų tiek netolimoje aplinkoje, tiek internete. O jeigu bendrauti nesinorės, tuomet įniksite į dominamos informacijos šaltinius.

OŽIARAGIS. Šiandien geriau seksis, jeigu nesiimsite aktyvių veiksmų, viešos saviraiškos. Plaukimas pasroviui šį kartą jums labiau pravers nei bet kokia iniciatyva. Patartina daugiau dėmesio skirti savo vidiniam pasauliui, sielos reikmėms.

VANDENIS. Būsite pakankamai aktyvūs ir pasitikintys ar bent jau mėginsite tokie atrodyti. Turėtų išryškėti kažkokie jūsų sugebėjimai, sustiprėti intuicija.

ŽUVYS. Su šios dienos planais susitvarkysite be didesnių problemų ir gana kūrybiškai. Galimos praturtinančios pažintys, pasikeitimas idėjomis su įdomiais žmonėmis.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS