Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 2 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (KOVO 2 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė kovo 2-ajai, antradieniui.

AVINAS. Geriau praleisite dieną, jeigu būsite santūrūs ir racionalūs, o ne entuziastingi ir pasiduodantys kitų įtakai. Nepulkite įgyvendinti kažkieno įpirštos abejotinos minties.

JAUTIS. Šiandien teks užsiimti neužbaigtais darbo reikalais, ieškoti galimybės įsidarbinti ar reabilituotis, gydytis. Galbūt gausite medicininių tyrimų rezultatus.

DVYNIAI. Tikriausiai jums rūpės veiklos perspektyvos ir naudingos pažintys, sportas, žaidimai. Galite būti originaliai viliojami į slaptos meilės pinkles. Saugokite vaikus.

VĖŽYS. Tikėtina, kad teks spręsti sudėtingas bendravimo problemas, nerimauti dėl sveikatos, nuosavybės. Įmanomas nemalonus nutikimas. Būkite atidūs – galbūt tuomet pavyks išvengti jums paspęstų pinklių.

LIŪTAS. Šiandien nesitversite savo kailyje, būsite linkę rizikuoti, visur reikšti savo nuomonę. Galite turėti neplanuotą interviu, įsivelti į netikėtus apsižodžiavimus. Nepraraskite budrumo kelyje.

MERGELĖ. Galite turėti rūpesčių dėl nuosavybės, draudimo ar dėl komercinių susitarimų. Protingai patarti jums gali geras pažįstamas. Įmanoma ir tam tikra socialinė pagalba.

SVARSTYKLĖS. Diena bus kupina įvykių ir kontaktų. Jeigu mėginsite sudaryti, sutartis, derėtis, būkite pasirengę kantrybės išbandymams. Svarbu rasti kompromisą, tarpusavio supratimą, bendraujant su suinteresuotais asmenimis.

SKORPIONAS. Šiandien nesunkiai rasite atsakymus į keblius klausimus. Gali pasitvirtinti kai kurie mistiniai ar medicininiai dalykai, prietarai ar artimųjų perspėjimai. Apžvelkite praėjusius įvykius, viską racionaliai įvertinkite.

ŠAULYS. Visą dieną aktyviai darbuositės ir bendrausite. Patirsite netikėtumų, turėsite įdomių pašnekovų. Draugas turbūt padės gauti konfidencialią informaciją ar išspręsti keblų reikalą.

OŽIARAGIS. Tikėtini rūpesčiai darbe ir namuose. Nusimato atsakingi pokalbiai su kolegomis, viršininkais. Nepatartina aiškintis ir aštrinti santykių, ypač jeigu jie yra susikomplikavę. Atsargiai su elektra, ugnimi ir kelyje.

VANDENIS. Sumaniai bendraudami, šiandien galite atrasti atsakymus į gana painius klausimus. Gali būti, kad kitiems stengsitės demonstruoti savo kompetenciją ir originalumą. Netikėtumų gali pateikti užsieniečiai.

ŽUVYS. Jums rūpės finansų, draudimo, paskolų aktualijos, mokesčių pokyčiai. Vaikų, partnerių norai taip pat atrodys labai svarbūs, tačiau juos patenkinti bus išties nepigu.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS