Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 23 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (KOVO 23 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė kovo 23-iajai, pirmadieniui.

AVINAS. Šiandieną bendraudami itin pasverkite savo žodžius, neliežuvaukite, nes dėl ne laiku ir ne vietoje ištartų frazių galite turėti rimtų nemalonumų. Naujos pažintys greičiausiai bus be ateities. 

JAUTIS. Net menkiausia abejonė šiandien gali būti tarsi perspėjimas. Nedarykite skubių sprendimų, veikite ramiai ir apgalvotai. Nesiimkite naujų planų, jeigu nepasikliaujate savo jėgomis.

DVYNIAI. Šiandieną su apmaudu gali tekti konstatuoti, kad piniginės turinys neatitinka poreikių. Tam turės įtakos mokėjimai, išlaidos, nesuteikiančios jokio malonumo. Pokalbiai su pažįstamais gali nustebinti keistomis naujienomis, gandais.  

VĖŽYS. Neverta dėti didelių vilčių į atsitiktinai nuskambėjusius pasiūlymus, pažadus. Kontaktuose su nepažįstamais žmonėmis galimi nesusipratimai.

LIŪTAS. Šiandieną lengva nusivilti aplinkiniais arba juos nuvilti. Stenkitės išsaugoti ramybę ir pataupyti pinigus. Nepatartina skolinti ir skolintis. Jei išgirsite nemalonių pastabų, priekaištų, nesivelkite į barnius, patylėkite.

MERGELĖ. Šiandieną venkite rizikingų pramogų ir atsitiktinių pažinčių. Per dideli norai ves į aklavietę. Tiek meilėje, tiek kituose reikaluose klausykitės blaivaus proto balso.

SVARSTYKLĖS. Gana prasta diena eksperimentuoti su dietomis, sveikata, grožiu, nes ką sugadinsite, nelengvai pataisysite. Darbus, kurių negalite prisiversti padaryti, nors būtinai reikia, paveskite kam nors kitam arba paprašykite pagalbos.

SKORPIONAS. Galite susipainioti meilės jausmuose ir aistrose. Stengdamiesi įveikti pagundas tik nustumsite jas į pasąmonę ir vis tiek liksite jų valdomi. Galbūt jums padėtų kūrybinė savirealizacija. Venkite rizikos kelyje.

ŠAULYS. Raskite laiko pasitvarkyti buityje, saugokite artimuosius nuo nevykusių pagundų, beprasmio išlaidavimo. Neužsimerkite, jei šeimos nariui yra sunku, reikia paguodos, padrąsinimo ar konkrečios paramos.

OŽIARAGIS. Regis, būsite labai valdingi ir linkę visus mokyti, kaip gyventi ir kaip mąstyti. Šį kartą taip darysite ypač įtaigiai, todėl jūsų kalbų aplinkiniai neignoruos. Visgi draugiškų pokalbių nesitikėkite.

VANDENIS. Tikriausiai būsite raginami imtis praktinių reikalų, ką nors skaičiuoti. Tai bus nelengva ir turbūt ne dėl jūsų kaltės. Kažkas pasirodys nepatikimas, nevykdantis įsipareigojimų, dėl ko savo ruožtu trikdysis jūsų veikla.

ŽUVYS. Šiandien galite pajusti kai kurių kolegų, dalykinių partnerių ypatingą dėmesį. Visgi jus gali kiek nuliūdinti incidentas bendraujant. Nepainiokite jausmų, emocijų ir darbo.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS