Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (lapkričio 24 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (LAPKRIČIO 24 D.)

  • 0

Avinas

Įvykiai gali priversti persigalvoti kokiu nors klausimu arba kažkas iš aplinkinių sugebės nustebinti. Gali būti, kad žmogus, apie kurį Avinas jau susidarė savo nuomonę, šiandien jam pasirodys iš netikėtos pusės. Arba pats Avinas padarys ką nors nepaprasto – to, ko niekas iš jo nesitikėjo.

Jautis

Į Jaučio gyvenimą gali įsiveržti įvykiai ar žinios, kurie daug ką pakeis. Tai gali būti bet kas: kelionė, susitikimas, pažintis, staiga įsiplieskę jausmai, pasiūlymas dėl naujo darbo. Neverta visko palikti savieigai, bet kokiu klausimu reikia priimti sąmoningą sprendimą, nes įvykiai gali tapti lūžio taškais, o jausmai – visam gyvenimui.

Dvyniai

Kad ir kokius sprendimus priimtų Dvyniai, jie vadovausis ne logika, o intuicija: logika neleis Dvyniams tiksliai suprasti, ką reikia daryti, o ko nereikia. Naktį Dvyniai gali matyti ryškius sapnus, o dieną išgirsti savo pasąmonės užuominų. Neignoruokite savo vidinio balso – jis padės Dvyniams subtiliai pajusti akimirką ir elgtis teisingai.

Vėžys

Santykiuose su mylimu žmogumi gali kilti įtampa. Galbūt jam bus atskleisti netikėti jo biografijos faktai ar neigiami bruožai. Vėžys šiandien bus tiesiog per daug reiklus visiems, kas yra šalia, o ginčytinais klausimais nenusiteikęs eiti į kompromisus.  Ar verta eskaluoti įtampą ir iš musės daryti dramblį? Žinoma, susierzinimo ir pykčio niekada nebūna be priežasties, tačiau ši priežastis retai būna įtikinama.

Liūtas

Laisvalaikį reikėtų praleisti ten, kur verda gyvenimas, kad kaip reikiant pasilinksmintų! Kur tiksliai vykti, priklauso nuo skonio: kažkam patinka teatras, o kažkam – roko koncertas, pompastiškas vakarėlis ar kinas. Svarbiausia, kad Liūtas pasinertų į bendravimo sūkurį. Komunikabilumas padės jam pasirodyti pačioje palankiausioje šviesoje ir užmegzti įdomių ir daug žadančių pažinčių.

Mergelė

Mergelė bus pasiryžusi bet kokio reikalo imtis pamažu, esant galimybei – visai atidėti. Šią dieną reikėtų skirti sau, taip pat šeimai ir draugams. Galima surengti draugišką vakarėlį, išeiti kur nors į teatrą ar kavinę. Mergelė sugebės įvertinti grožį – ar tai būtų geras pasirodymas, muzika, meilė ar skanus maistas.

Svarstyklės

Jeigu įveiks apatiją, tikrai nesigailės! Turės įdomių galimybių, kuriomis galės pasinaudoti tik dirbdamos. Gali būti, kad šios galimybės bus siejamos su informacijos srautais – nuo interneto ir knygų iki pokalbių, paskalų ir gandų. Taigi Svarstyklėms šiandien reikia atidžiai klausytis, bet mažai kalbėti  – ką nors pasakydamos jos rizikuoja pakenkti sau.

Skorpionas

Finansiniai reikalai tikrai kils į kalną. Galbūt per dieną sulauksite įdomaus pasiūlymo arba kuris nors iš pažįstamų grąžins skolą; gal viršininkai nuspręs pakelti atlyginimą arba Skorpionas sugalvos puikią idėją, kaip praturtėti. Reikėtų gerai apgalvoti visas finansines idėjas ir galimybes – net jei iš pirmo žvilgsnio jos atrodo keistos.

Šaulys

Viena vertus, Šaulys gali nervintis ir pykti ant žmonių, kurie papuola po jo karšta ranka, kita vertus, jis gali pasielgti dosniai ar padaryti kitą netikėtą žingsnį. Be to, ne tik veiksmai, bet ir Šaulio jausmai šiandien gali būti už logikos ribų. Dieną gali staiga pabusti draugiška simpatija kam nors ar įsiplieksti meilė.

Ožiaragis

Ožiaragis gali atsidurti tokioje situacijoje, kai bus bejėgis ką nors padaryti. Pavyzdžiui, iš jo perims iniciatyvą arba neklausys jo nuomonės, o gal Ožiaragis tiesiog negalės daryti įtakos įvykiams. Jei kas nors panašaus atsitiks šiandien, Ožiaragiui reikia susitaikyti ir pasikliauti likimo valia. Plaukti pasroviui yra pats išmintingiausias dalykas.

Vandenis

Šiandien – nenuspėjama diena. Vandenis gali sėkmingai pasiekti savo tikslą nestandartiniais metodais. Jei suplanavo pokyčių, drąsų žingsnį ar eksperimentą, šiandien jis gali tai pabandyti. Net projektai, kurie nelabai patikimi, reikalaujantys avantiūrizmo, gali staigiai iššauti tiesiai į dešimtuką. Be to, Vandenis gali maloniai nustebinti savo partnerį.

Žuvys

Aplinkiniai bursis prie Žuvų, o joms liks tik vesti juos su savimi, rodyti kelią ir įkvėpti. Šeimos ir draugų rate Žuvys gali surengti pikniką ar linksmą vakarėlį, o su darbu ir karjera susijusiose srityse pravartu pasirodyti demonstruojant organizacinį talentą kolegoms ir viršininkams. Tai puiki proga joms žengti gerą žingsnį karjeros laiptais.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS