Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (rugpjūčio 1 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (RUGPJŪČIO 1 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė rugpjūčio 1-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Sunku bus nustygti vienoje vietoje, norėsis pramogų, romantikos ar kažko ypatingo. Daugiau dėmesio skirkite vaikams - jiems reikia jūsų šilumos bei meilės. Tik nebandykite to kompensuoti pinigais ar lepindami brangiais daiktais.

JAUTIS. Pasireikš nuotaikų kaita, didelis emocionalumas. Jėgų pareikalaus buitiniai rūpesčiai. Tikriausiai patys stebėsitės dėl kažkokio savo susižavėjimo, negalėjimo atsispirti pagundai ir pan.

DVYNIAI. Turėkite omenyje, kad šios dienos mintys, noras, įvykiai užsifiksuos ir kažkuria prasme turės eigą. Reikalingas ypatingas budrumas kelyje. Labiau kontroliuokite ir savo liežuvį, kad žvirbliu išlėkęs žodis aršiu jaučiu negrįžtų.

VĖŽYS. Galimos investicijos į nekilnojamąjį turtą arba tam tikros pajamos iš jau įvykusių investicijų, pardavimų. Pravartu tvirtinti materialines pozicijas. Tik būtinai pasvarstykite, kas jums naudingiau, nepasiduokite kurstymams rizikuoti.

LIŪTAS. Šiandien nestokosite kūrybinės ir fizinės energijos, polėkio bei aplinkinių dėmesio. Galbūt trauks meilės nuotykiai, o gal - prabangūs daiktai ar kitos pagundos. Tikėtinas išlaidavimas, pasidavimas aistroms.

MERGELĖ. Palankus metas paslapčia domėtis, kas ką galvoja ir veikia, rinkti įvairias žinias, informaciją. Tačiau nereikėtų ko nors primygtinai reikalauti. Pirma ištirkite situaciją, įsigilinkite į savo bei aplinkinių motyvus. Gali susitrukdyti planuota kelionė.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai atsiras galimybių pasireikšti kolektyvinėje, visuomeninėje veikloje, tvarkant organizacinius arba draugų reikalus. Kita vertus, galimos per didelės išlaidos. Pagalvokite, ar verta lįsti į avantiūras.

SKORPIONAS. Tikriausiai teks bendrauti su politikais, pareigūnais, vadovais. Jūsų naudojami ar siūlomi darbo metodai, diegiamos naujovės darys įspūdį. Tačiau per didelis užsispyrimas, spaudimas gali sukelti barnius, intrigas, pakenkti reputacijai, partnerystei.

ŠAULYS. Gali būti, kad jums reikės dėl kažko apsispręsti mokslo, profesine, kelionės ar karjeros prasme. Dėl to suksite galvą, nerimausite. Aktualaus klausimo išsiaiškinimas leistų užbaigti neapibrėžtumo fazę ir pradėti naują startą.

OŽIARAGIS. Tikriausiai teks kontaktuoti su įžymybėmis, politikais, mokslo ir verslo veikėjais, bankininkais. Domėsitės kelionių maršrutais. Regis, ir jūs galėsite bei norėsite kitus pamokyti, pasidalinti patirtimi.

VANDENIS. Jūsų emocinė būklė bus gana nestabili. Tai spinduliuosite meilę, tai kelsite kivirčus dėl niekniekių. Galbūt teks bylinėtis, derėtis, ginti savo interesus. Neskubėkite lėkti į nežinią - laimės uostas tolumoje gali būti tik miražas.

ŽUVYS. Neblogai turėtų sektis ūkiniai, techniniai reikalai. Svarbu racionaliai paskirstyti ir teisingai nukreipti savo energiją. Regis, pernelyg jautriai reaguosite į replikas dėl išvaizdos, stiliaus ar pan. Ne viskuo tikėkite, ką išgirstate.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS