Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugpjūčio 2 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (RUGPJŪČIO 2 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė rugpjūčio 2-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Šiandieną lengvai klysite, būsite nervingi, neatsargūs. O jeigu išvakarėse išgėrėte raminamųjų vaistų ar alkoholio, jausitės išties nekaip. Nedarykite skubotų išvadų, jei kažkas pasielgė ne taip, kaip jūs tikėjotės.

JAUTIS. Šiandien tiktų keliauti, rašyti publikacijas, spręsti galvosūkius, gilintis į filosofines tiesas. Bus įdomu bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais, naršyti po virtualią erdvę. Nežiopsokite kelyje.

DVYNIAI. Nesusipratimų galima tikėtis per ne itin sąžiningus ar nekonkrečius asmenis. Asmeniniuose santykiuose tikėtina šiokia tokia sumaištis. Reikalinga savianalizė, kad susivoktumėte savo jausmų labirinte.

VĖŽYS. Šiandieną į paviršių gali iškilti tai, ką stengėtės nuslėpti. Arba kaip tik atsiras naujas dalykas, kurį pravartu nuslėpti nuo partnerio, šeimos narių. Subtiliau bendraukite, kad neįžeistumėte jautraus pašnekovo.

LIŪTAS. Gali būti, kad nerimo sukels artimų žmonių ar augintinių sveikatos sutrikimai. Arba jums patiems dėl savęs teks daug dėmesio skirti mitybai, higienai, sveikatos ir grožio klausimams.

MERGELĖ. Šiandien derėtų daugiau laiko skirti vaikams, mylimam žmogui. Palanku užsiimti kūryba, sportu. Viskas bus gerai, jeigu neiššvaistysite per daug pinigų ir nepavesite to draugo, pažįstamo, kuriam kažką žadėjote.

SVARSTYKLĖS. Jeigu per daug susiplanuosite, mažai nuveiksite. Juo labiau, kad šį rytą būsite išsiblaškę, tingūs. Galimi smulkūs nesusipratimai. Galbūt teks pasinervinti dėl artimo žmogaus problemos.

SKORPIONAS. Patys nelabai žinosite, ko norite iš savęs ir kitų. O blaškydamiesi tai šen, tai ten, gerų rezultatų niekur nepasieksite. Be to, galite sugadinti svarbius santykius. Vertėtų atidžiau saugoti savo, o juo labiau svetimą transporto priemonę.

ŠAULYS. Kažkokie reikalai pareikalaus dėmesio ir kantrybės, o galbūt ir neplanuotų išlaidų. Apdairiai elkitės su savais ir svetimais pinigais, materialinėmis vertybėmis, gyvūnais.

OŽIARAGIS. Šiandien jūsų nuotaikų kaita ir kritiškumas stebins aplinkinius. Lengva susipykti, sunku nusileisti, atsiprašyti. Derėtų vengti neapgalvotų poelgių bei skubotų pažadų. Saugokite vaikus.

VANDENIS. Diena bus nelengva. Galimas tam tikras idealų žlugimas. Reikėtų elgtis atsargiai, nes labai lengva susikompromituoti, suklysti, susižeisti. Pravartu daug ką tyloje apmąstyti, galbūt ir pamedituoti.

ŽUVYS. Tai gali būti draugų diena. Arba tiesiog aplink jus šurmuliuos daugybė žmonių, vyks renginiai. Galbūt reikšitės kaip dalyviai arba organizatoriai. Pasistenkite, kad ir su savo vaikais būtumėte lyg geri draugai. Pasisaugokite infekcijų, alergijų.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS