Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (rugpjūčio 22 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (RUGPJŪČIO 22 D.)

  • 2

Astrologinė prognozė rugpjūčio 22-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Šiandien ypač stenkitės išsaugoti savo finansinę pusiausvyrą, išlaikyti užsakovus, klientus, susitvarkyti nuosavybės dokumentus. Tai labai svarbu jūsų ateičiai.

JAUTIS. Regis, mokėsite sukurti traukos lauką ir darysite įtaką aplinkiniams. Jeigu kažkam norite padaryti ypatingą įspūdį, jums išties pavyks. Galimas svarbus apsisprendimas, susijęs su meile, kūryba, vaikais.

DVYNIAI. Suintriguoti gali atsiskleidę slapti motyvai to žmogaus, kuris jus domina. Galbūt išryškės tai, kas nedavė ramybės. O gal būsite užsisvajoję ir patyliukais regsite nerealius planus.

VĖŽYS. Ši diena bus nuotaikinga, ypač jei susitiksite su draugais, nevengsite įdomių pažinčių. Pabendravę su aplinkiniais, galite priartėti prie kai kurių problemų išsprendimo, nes galbūt kažkas suteiks pagalbą įsidarbinant, ieškant verslo klientų ar pan.

LIŪTAS. Viskas po truputį judės pirmyn, darbai ims įsibėgėti. Palanku pristatyti savo veiklą vadovams, prisiimti įsipareigojimus. Galima tikėtis konkrečių, ilgalaikių susitarimų.

MERGELĖ. Tikriausiai šiandien teks bendrauti su žmonėmis, atvykusiais iš toli arba aplinkiniams pasakoti kelionių įspūdžius, ateities planus. Gana palanki diena reikalams, susijusiems su teisėtvarka, tarptautiniais ryšiais, švietimu.

SVARSTYKLĖS. Dėl grožio, komforto, sveikatos ar augintinių būsite linkę palengvinti piniginę. Gali būti, kad imsitės asmeninio įvaizdžio keitimo. Galbūt kažkas kurstys slaptas aistras.

SKORPIONAS. Tikėtina, kad vilčių suteiks su darbu, karjera arba partneryste susiję reikalai. Tikriausiai susitiksite su jus dominančiu asmeniu. Gali nustebinti išryškėję kitų žmonių motyvai ir tikslai. Galbūt teks aiškintis dėl kažkokių įsipareigojimų.

ŠAULYS. Jeigu turite svarbių darbų, vizitų, verta paskubėti, nes atidėti nenaudinga. Tikėtinas susitikimas ar pažintis, kuri praplės jūsų galimybes. Bus galimybių susitarti dėl aktualių dalykų.

OŽIARAGIS. Jus turėtų lydėti gera nuotaika ir asmeninis žavesys. Palanku sudarinėti sutartis, dalyvauti pristatymuose. Galite pasiekti neblogų rezultatų kūrybos, sporto sferoje.

VANDENIS. Atsiras progų išsiaiškinti nesutarimus, suderinti interesus, gal net pavyks susigrąžinti tai, ką beveik buvote praradę. Regis, problema, susijusi su turtu, pinigais ar artimu žmogumi, turėtų spręstis gana neblogai.

ŽUVYS. Aktualūs bus reklamos, ryšių, verslo sutarčių klausimai. Gali pasirodyti, kad turite užtarėjų, pagalbininkų, pasižymėsite komercine uosle. Galbūt gausite svarbią žinią ar kvietimą.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

minde

o as eisiu pasikaqrt nuo gyvenimo lietuvos uzpiso viskas/

...,siandien HOROSKOPAS MANE!!! DZIUGINA...,

nuo pat RYTO nuotaika PUIKI...,jauciu STIPRU PASITIKEJIMA SAVIMI...,,MIELIEJI! oras PUIKUS...,pasiDZIAUKITE VASARA skubancia i RUDENI...,MALONIOS DIENELES VISIEMS... TASKAS

SUSIJUSIOS NAUJIENOS